Saatchi & Saatchi dodaje do Direct Line torba z Churchill creative z silnika.

Mogło być gorzej dla Engine: Direct Line Group, przeglądając swoje ubezpieczenia Churchill i konta Green Flag creative, ponownie powołała agencję do Green Flag, ale przeniosła Churchilla do Saatchi & Saatchi.

Saatchi zajmuje się już flagowym kontem Direct Line.

Wygląda na to, że czcigodny Buldog Churchilla też jest przeznaczony do domu psa. Direct Line mówi, że tematem nadchodzącej kampanii jest “chill”, część ” obietnicy marki, aby życie było mniej stresujące dla ciężko pracujących brytyjskich rodzin, dając im pewność i pewność podejmowania ważnych decyzji życiowych bez obaw.”

W Wielkiej Brytanii zobaczymy wiele z tego jako połączenie rosnących cen energii i rządowego koktajlu podwyżek podatków, który wywiera presję na konsumentów, a nawet rząd obecnie zwija się z różnymi skandalami “partygate”.

Kirsty Hoad, product owner Churchill (that ‘s a new one) mówi:” referencje i doświadczenie Saatchi & Saatchi sprawiły, że byli oni idealnym partnerem, który rozwinął naszą kreatywność Churchill. Dzięki nowym regulacjom w branży ubezpieczeniowej i niezwykle konkurencyjnemu rynkowi, silna, zróżnicowana tożsamość marki jest niezwykle ważna, a zwłaszcza taka, która zapewnia emocjonalne przywiązanie do konsumentów. Jest to ekscytujące przedsięwzięcie dla rozwoju Churchilla i z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi w miarę postępów.

“Chcemy podziękować Engine Group za ich fantastyczną pracę w ciągu ostatnich 16 lat, budując niezwykle silną platformę marki Churchill, czyniąc ją znaną marką w branży ubezpieczeniowej i tworząc tak wiele niezapomnianych kampanii, które weszły do kultury popularnej.”

Saatchi & Saatchi nie przyciąga uwagi swoich byłych założycieli w M & C Saatchi (nigdy nie jest nudno), ale połączenie solidnej kreatywności i niesamowitej obsługi kont sprawiło, że ostatnio prosperowało, szczególnie dzięki wygranej BT od długoletniej agencji AMV BBDO.