Samsung Galaxy S21 FE pre-zamówienia w Amazon pochodzą z $ 100 gift card

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Smartfon Samsung Galaxy S21 Fe jest nadal dostępny tylko w przedsprzedaży, ale jest już dostępny ze zniżką. Jeśli zamówisz S21 FE w przedsprzedaży od Amazon, a Wysyłka rozpocznie się około 14 stycznia, otrzymasz $100 Amazon.com Karta podarunkowa-skutecznie 12 procent rabatu od ceny $700. 

Kup Samsung Galaxy S21 Fe w Amazon – $600

W naszym praktycznym CES 2022 nazwaliśmy S21 Fe (“Fan Edition”) “zeszłorocznym flagowcem bez fanaberii.”To dlatego, że oferuje te same 5-nanometrowe procesory, częstotliwość odświeżania 120 Hz na nieco większym ekranie i podobny system potrójnej kamery. Jednak S21 FE ma większą baterię i jest wyposażony w system Android 12.

Ze względu na większy ekran jest nieco cięższy niż oryginał i ma mniej błyszczące wykończenie. Niestety nie obsługuje rysika dostępnego z S21 + i S21 Ultra, ale to nie powinno być problemem dla wielu ludzi. Teleobiektyw jest również wyposażony w 8-megapikselowy czujnik, a nie 64-megapikselowy czujnik, taki jak S21 Ultra. Jednak przedni aparat jest w rzeczywistości ostrzejszy w megapikselach 32, a nie tylko w megapikselach 10 na oryginale. 

Jeśli nie masz nic przeciwko zeszłorocznemu telefonowi ze zniżką, wygląda to na solidną ofertę z czterema dostępnymi kolorami (grafitowy, oliwkowy, lawendowy i biały). Jeśli jednak wolisz być na krawędzi krwawienia, możesz poczekać, aż pojawi się Galaxy S22. Zgodnie z najnowszą pogłoską, ma się rozpocząć 8 lutego, a zamówienia w przedsprzedaży będą dostępne następnego dnia, a Wysyłka rozpocznie się 24 lutego. 

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.