Samsung update przynosi niektóre funkcje Galaxy Watch 4 do starszych smartwatches

Wraz z wydaniem aktualizacji one UI 4.0, Samsung ujawnił nowe oprogramowanie Galaxy Watch, które oferuje funkcje z najnowszego modelu Watch 4 do czterech starszych smartwatches, Sammobile zgłosiła. Posiadacze Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active 2 I Galaxy Watch 3 mogą skorzystać z nowej wersji.

Dzięki Galaxy Watch 4 Samsung wprowadził wykrywanie upadku z większą czułością i możliwością włączenia wykrywania, nawet jeśli stoisz nieruchomo. Wyśle również alarm SOS do zatwierdzonych kontaktów. Ta aktualizacja jest teraz dostępna w Galaxy Watch 3 i Galaxy Watch Active 2, ale nie w starszych modelach Galaxy Watch / Watch Active.

Jednak właściciele wszystkich czterech zegarków będą korzystać z 10 nowych twarze zegarek po raz pierwszy uruchomiony z Galaxy Watch 4, które oferują dodatkowe opcje dostosowywania (kolory tekstu, tła)lub nawet różne animowane stworzenia na jednym. Inne funkcje obejmują zaktualizowane wyzwanie grupowe w funkcji pracuj ze znajomymi i dokładniejsze monitorowanie stanu zdrowia. Aktualizacja pojawi się dzisiaj w USA i Korei, a w innych regionach pojawi się później.  

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.