14-calowy Galaxy Tab S8 Ultra Samsunga może oferować równie masywne specyfikacje

Długo zapowiadany 14-calowy Galaxy Tab S8 Ultra Samsunga może być bliski premiery-i może mieć do zaoferowania więcej niż rozmiar ekranu. WinFuture uzyskał to, co mówi, wyciekły oficjalne zdjęcia i specyfikacje Ultra (Na zdjęciu powyżej) i jego skromniejszych odpowiedników. Ultra będzie, co zaskakujące, obracać się wokół jego 14.6-calowy, 2,960 x 1,848 ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania 120Hz i obsługą S-Pen, ale będzie pochodzić z aż 16GB PAMIĘCI RAM i 512GB pamięci rozszerzalnej. Jeśli nie masz nic przeciwko wycięciu wyświetlacza zbudowanemu do przechowywania podwójnych przednich kamer 12MP, może to być najlepszy tablet z Androidem.

Wszystkie modele Galaxy Tab S8 miały podobno nowy układ Snapdragon Qualcomm 8 Gen 1, Podwójne tylne kamery (główny 13MP, ultra szeroki 6MP), quadowe Głośniki obsługujące Dolby Atmos i opcjonalny 5G. różnice sprowadzają się głównie do ekranów, pamięci i pamięci masowej. 12.7-calowy Tab S8 + będzie nosić 120Hz, panel AMOLED 2,800 x 1,752, jeden aparat przedni 12MP, 8GB PAMIĘCI RAM i do 256GB pamięci rozszerzalnej. 11-calowy zwykły Tab S8 “po prostu” zawiera wyświetlacz LCD 120Hz 2560 x 1600, ale poza tym Oferuje funkcje podobne do modelu średniej klasy.

Data premiery i ceny nie zostały wymienione w wycieku Galaxy Tab S8. Jednakże, WinFuture spodziewa się, że Samsung wprowadzi gamę na swoim plotkowanym 8 lutego wydarzeniu. Jeśli tak, prezentacja może być jednym z najważniejszych do tej pory Samsunga, kiedy oczekuje się również, że Galaxy S22 pojawi się.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.