Czarny piątek Wyprzedaż Samsung puka do $300 off foldables i obejmuje bezpłatne słuchawki

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Najnowsza rodzina składanek Samsunga jest jeszcze najlepsza, ale i najdroższa. Ich wysoka cena może utrudnić bycie wczesnym użytkownikiem bez opróżniania konta bankowego. Ale Czarny piątek sprzedaży przyszedł Sprzęgła Dla Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold 3-Oba są w sprzedaży za rekordowo niskie ceny w Amazon teraz. Z Flip 3 jest $150 off i do $850 podczas Z Fold 3 jest $300 off I do $1,500. Oba są również dostarczane z bezpłatną parą Galaxy Buds 2, jeśli zastosujesz ofertę promocyjną na stronie produktu przed sprawdzeniem. Jeśli wolisz zamówić bezpośrednio od Samsunga, możesz uzyskać tę samą ofertę na z Fold 3 tam, ale z Flip 3 kosztuje dodatkowe $ 50.

KUP Z Flip 3 W Amazon – $850 KUP Z Flip 3 W Samsung – $900 Kup z Fold 3 W Amazon – $1,500 Kup z Fold 3 W Samsung – $1,500

Z dwóch, z Flip 3 zaimponował nam bardziej, po części dlatego, że Samsung naprawił wiele problemów znalezionych w jego poprzedniku. Chociaż nadal zauważysz zagięcie w 6.7-calowym wyświetlaczu AMOLED, nie jest to tak zauważalne jak wcześniej, a ekran i urządzenie wydają się tym razem bardziej wytrzymałe. Słuchawka nie rysuje się tak łatwo, a także jest wodoodporna IPX8.

Ekran główny działa w rozdzielczości 2,640 x 1,080 i jest piękny w użyciu i obsługuje częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Po złożeniu 1,9-calowy Ekran Zewnętrzny wyświetla krótkie fragmenty informacji, takie jak pogoda i wydarzenia w kalendarzu, i może być używany do szybkiego dostępu do niektórych funkcji, takich jak Samsung Pay. Doceniamy również nowe funkcje oprogramowania wbudowane w Samsung, które są składane, takie jak tryb Flex, który wyświetli takie rzeczy, jak wideo z YouTube na górnej połowie wyświetlacza, gdy urządzenie jest częściowo złożone, a sekcja komentarzy na dole.

Podczas gdy Z Flip 3 jest imponujący i dość praktyczny, odkryliśmy, że z Fold 3 jest niezwykły, ale znacznie mniej użyteczny. Jest większy i cięższy dla jednego, a po zamknięciu jest węższy niż większość smartfonów, co sprawia, że jest nieco niezręczny. Jego 7,6-calowy wyświetlacz wewnętrzny AMOLED zapewnia wciągające wrażenia i jest bardziej elastyczny niż poprzednie wersje, a my doceniamy obsługę S Pen. Ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest to najlepszy smartfon ani najlepszy mały tablet. Jednak może to nie mieć znaczenia dla tych, którzy są bardzo podekscytowani posiadaniem składanego — a te wyprzedaże w Czarny piątek sprawiają, że rzeczywistość jest nieco bardziej dostępna.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.