Wpis Samsunga Galaxy S22 Ultra może pochodzić z mniej pamięci niż w ubiegłym roku modelu

W związku z tym, że Samsung ma ogłosić w lutym swoje kolejne flagowe modele Galaxy S, Nowy przeciek sugeruje, że firma może mieć zaplanowaną zmianę cen w swojej ofercie wysokiej klasy telefonów. Za tweet zauważony przez Android Police od WinFuture ‘ s Roland Quandt, europejskie ceny dla serii Galaxy S22 rozpocznie się od €849 (około $1,018), z podstawowych modeli Galaxy S22 Plus i Ultra zaplanowane kosztować €1,049 ($1,188) i €1,249 ($1,414), odpowiednio. W rzeczywistości oznacza to, że w 2022 roku Samsung Galaxy S lineup będzie kosztować tyle samo, co w 2021 roku. Co więcej, tweet Quandta sugeruje, że firma będzie nadal pobierać opłatę w wysokości 50 EUR za podwyżkę pamięci masowej w modelach standard i Plus.

Co może się zmienić, to że Samsung może dostosować podstawowy wariant modelu Ultra oferować mniejszą wartość niż jego poprzednik. W Europie co najmniej, €1249 Galaxy S22 Ultra będzie dostarczany z 8GB PAMIĘCI RAM, według Quandt, i kosztować taką samą kwotę jak pieniądze, jak podstawowy Galaxy S21 Ultra, który oferuje 12GB pamięci RAM. Konsumenci w Europie będą musieli zapłacić premię w wysokości 100 euro, aby uzyskać S22 Ultra z 12 GB PAMIĘCI RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Nie jest jasne, czy Samsung wdroży tę samą strategię cenową w USA. Jako Android Police wskazuje, że osobny przeciek sugerował, że firma może pobierać dodatkowe 100 dolarów za każdy model w ofercie Galaxy S22. Jak zawsze, będziemy musieli poczekać, aż firma udostępni oficjalne informacje o cenach, zanim dowiemy się, ile będzie kosztować posiadanie najnowszych telefonów Galaxy S.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.