Pierwsze Rozpakowanie Samsunga w 2022 roku odbędzie się 9 lutego

Po tym, jak jego prezes TM Roh dokuczał “najbardziej godne uwagi urządzenie z serii S, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy”, Samsung ogłasza dziś, kiedy możemy dowiedzieć się więcej. Kolejna impreza Galaxy Unpacked, która jest pierwszą w tym roku firmą, odbędzie się praktycznie w środę, 9 lutego o godzinie 10: 00 ET (7: 00 PT). Wydarzenie będzie można obejrzeć na stronie internetowej Samsunga, jednak Engadget będzie również miał własną transmisję na żywo z pytaniami i odpowiedziami przed i po pokazie, aby omówić wiadomości. 

Samsung ma zaprezentować kolejną flagową serię s, a jeśli nie zmieni drastycznie standardu nazewnictwa, którego używa od kilku lat, powinniśmy zobaczyć Galaxy S22. Opierając się na plotkach, produkt nowej generacji może nie być zbyt wiele dużych ulepszeń. Najbardziej znaczącym ulepszeniem może być gniazdo na pokładzie pióra S I konstrukcja blockier, która oznaczałaby śmierć linii notatek. 

Inne raporty sugerują, że nowy wariant Ultra może rozpocząć się z mniejszą ilością pamięci RAM niż Ubiegłoroczny model, oferując 8GB na poziomie podstawowym w porównaniu do 12GB S21 Ultra. Nie może być również 50-megapikselowy aparat na regularne S22s, w górę od S21 12-megapikselowe czujniki. 

Nie poznamy pełnych szczegółów, dopóki Samsung oficjalnie ich nie potwierdzi 9 lutego. Możesz bezpośrednio śledzić transmisję firmy, ale jeśli chcesz rozmawiać i reagować z nami na żywo przed i po koncercie, dołącz do nas na kanale Engadget YouTube. To powinien być czas oświecenia. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.