Przenośny DYSK SSD Samsung T7 w 1TB jest teraz tańszy niż kiedykolwiek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli szukasz przydatnego Tech magazynowania Nadziewarka dla ukochanej osoby, seria przenośnych dysków SSD Samsung T7 jest dobrym rozwiązaniem. Od jakiegoś czasu jesteśmy fanami tych napędów wielkości dłoni dzięki ich kompaktowej konstrukcji i szybkim prędkościom, ale są one dostępne w najwyższej cenie. Ale teraz możesz dostać dysk 1TB Samsung T7 za $130, czyli $ 40 off i najlepszą cenę, jaką widzieliśmy. A dla tych, którzy potrzebują jak najwięcej dodatkowej pamięci, Jak to możliwe, wersja 2TB jest również w sprzedaży za $ 250, lub $ 80 od normalnej ceny.

Kup Samsung T7 (1TB) w Amazon – $130 kup Samsung T7 (2TB) w Amazon – $250

T7 i jego odpowiednik z czytnikiem linii papilarnych, T7 Touch, są zasadniczo tym samym dyskiem, oprócz dodatkowej funkcji bezpieczeństwa. Oba mają kompaktowe, odporne na wstrząsy korpusy, które są wystarczająco małe, aby zmieścić się w prawie każdej torbie lub plecaku, i są wystarczająco mocne, aby wytrzymać upadki z wysokości do sześciu stóp. T7 wykorzystuje również technologię ePCM i Dynamic Thermal Guard do kontrolowania poziomu ciepła, więc nawet gdy przesuwasz go do granic możliwości, nie powinien się przegrzewać. Jeśli chodzi o wydajność, T7 obsługuje prędkość Odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu do 1000 MB / s.

A to, że T7 nie ma czytnika linii papilarnych, nie oznacza, że nie możesz chronić swoich plików przed wzrokiem ciekawskich. Posiada opcjonalną ochronę hasłem, więc tylko ci, którzy znają hasło, mogą nawet sprawdzić pliki zapisane na urządzeniu. A ponieważ jest wyposażony w Kable USB-C do C i USB-C do A, możesz go używać z większością urządzeń, które masz w domu, w tym tabletów i niektórych konsol do gier.

Samsung T7 idzie tylko do 2TB, ale masz szczęście, jeśli chcesz jeszcze więcej pamięci w podobnym opakowaniu. Extreme portable SSD SanDisk w pojemności 4 TB jest już w sprzedaży za 500 USD-to 200 USD zniżki i najlepsza cena, jaką widzieliśmy. Ten dysk ma podobną prędkość odczytu i zapisu jak Samsung T7, i ma konstrukcję odporną na wodę i kurz, opcjonalną ochronę hasłem i 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES.

Kup SanDisk Extreme (4TB) w Amazon – $500

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.