“Krzyk 5” trafia do kin, a futbol studencki zdobywa tytuł mistrza: tydzień przed nami

Jan. 12

Super Bowl III został rozegrany 53 lata temu (to była niedziela), kiedy Jets Joe Namath pokonał Baltimore Colts. Reklamy kosztowały tylko 67 tysięcy dolarów za 30 sekund w NBC. (Na tegoroczną grę NBC chce 6,5 miliona dolarów.) Wśród reklamodawców znalazły się piwa Chrysler ‘ s Plymouth i Schlitz, według Archiwum Ad Age Super Bowl.

Jan. 13

Delta Air Lines przedstawi wyniki za Grudzień i cały rok 2021. W ostatnim kwartale linie lotnicze odnotowały pierwszy kwartalny zysk od początku pandemii. Jednak pomimo intensywnego sezonu wakacyjnego, wzrost wariantu koronawirusa Omicron spowodował odwołanie wielu lotów, na które Delta nie jest odporna(Marka wysłała 200 odwołań dziennie w styczniu. 3 stycznia 4).

Jan. 14

“Krzyk “(aka “krzyk 5”), W rolach głównych Neve Campbell, Courteney Cox i David Arquette-którzy wszyscy pojawili się w oryginalnym “Krzyku” wydanym w 1996 roku—dziś trafia do kin.

Jan. 15-16

Doroczna Konferencja Big Show National Retail Federation trwa trzy dni od stycznia. 16. Wydarzenie, które pomimo wzrostu liczby przypadków COVID nadal będzie osobiście w centrum Javits na Manhattanie, ma przyciągnąć ponad 20 000 uczestników, aby usłyszeć mówców, takich jak dyrektor generalny Target Brian Cornell. 

Czytaj więcej na ten temat: Główna konferencja retail pozostaje osobiście, podobnie jak inne wydarzenia wirtualne