Pierwsze Kontrolery Scuf na PS5 to jeden stworzony z myślą o strzelankach pierwszoosobowych

Scuf Gaming w końcu wkracza w świat kontrolerów PS5, a jego pierwsza oferta może być godna uwagi, jeśli rozwijasz się w takich tytułach, jak Call of Duty. Marka Corsair wprowadziła na rynek swoją pierwszą linię gamepadów PS5, Reflex, z wariantem specjalnie dostosowanym do strzelanek FPS. Odpowiednio nazwany Reflex FPS dodaje natychmiastowe zderzaki i wyzwalacze, zawiera bardziej chwytne powierzchnie, a nawet odrzuca dotykowe sprzężenie zwrotne-teoretycznie będziesz lżejszy, który nie zakłóci Twojego celu.

FPS, regular Reflex i Reflex Pro mają cztery wymienne łopatki, przełącznik profilu, zdejmowane płyty czołowe i wymienne drążki. Pro dodaje lepszą przyczepność klatek na sekundę, zachowując adaptacyjne wyzwalacze, których możesz potrzebować w niektórych grach na PS5.

Ceny Scuf pokazują, że te kontrolery są przeznaczone dla entuzjastów i konkurencyjnych graczy. Base Reflex jest teraz dostępny za $200, podczas gdy Reflex Pro i Reflex FPS sprzedają odpowiednio za $230 i $260. Jest to trudne do zracjonalizowania, jeśli chcesz tylko alternatywę dla oficjalnego padu DualSense, ale może być uzasadnione, jeśli jesteś zdeterminowany, aby zwyciężyć w battle royale.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.