Dbanie o siebie jest łatwe, jeśli robisz to z kwiatami w reklamie 180 W USA

Teraz, gdy jest to duży biznes, samoobsługa ma dość męczące i wymagające, więc zrób sobie przysługę i kupić kilka kwiatów zamiast. To wiadomość od” tego kwiatu”, Kalifornijskiego organu handlu kwiatami.

Kampania 180 Amsterdam jest pierwszą dla marki, która obsługuje 48 stanów USA. Daje humorystyczny przebieg wielu pułapek masek twarzy, koktajli, skomplikowanych ćwiczeń i terapii online, które zaludniają wszechświat dobrego samopoczucia, gdy bukiet kwiatów robi sztuczkę.

Pol Hoenderboom, ECD z 180 Amsterdam, powiedział: “Naszym celem jest przeniesienie kwiatów z wyłącznie postrzeganych jako luksus do codziennej dawki samoopieki. Użyliśmy siły humoru, aby pokazać, jak daleko zaszł świat samoopieki, kiedy w rzeczywistości wszystko, czego naprawdę potrzebujemy, to kwiaty.”

Steve Dionne, dyrektor wykonawczy w CalFlowers, powiedział: “prosty akt kupowania kilku kwiatów regularnie, aby dodać do domu może zrobić więcej niż sprawić, że się uśmiechniesz. Może podnieść nastrój, zwiększyć wydajność i turbodoładować kreatywność.”

Maa creative skala: 6,5