Serviceplan ładuje De Las Pozas w pierwszej dziesiątce zadań w Hiszpanii

Z bazy w Wielkiej Brytanii łatwo jest obsesyjnie przyglądać się losom dużych holdingów z ich wielkimi brytyjskimi operacjami i przeoczyć niektóre z innych konkurentów: Niemiecki Serviceplan z dużą i rozwijającą się międzynarodową siecią, ale jak dotąd bez flagowej londyńskiej agencji.

Serviceplan mianował Ainhoa de Las Pozas nowym dyrektorem generalnym w Hiszpanii, ponieważ stara się złamać ten rynek, nigdy niełatwy dla północnych Europejczyków. De las Pozas (poniżej), który był tam dyrektorem generalnym od 2018 roku, a wcześniej konsultantem w IBM i account director W M&C Saatchi, mówi: “Chcemy być challengerem, nowym punktem odniesienia na rynku.

“Jesteśmy nowi w mieście i będziemy wspierać klientów w rozwijaniu ich marki finansowo i emocjonalnie, zapewniając im innowacyjne, cyfrowe i niezwykle kreatywne rozwiązania, a także bezpośredni dostęp do każdego rodzaju ekspertów w różnych dziedzinach, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym za pośrednictwem naszej sieci agencji.”

Dyrektor ds. międzynarodowych Serviceplan i partner Markus Noder mówi: “Ainhoa jest świetnym liderem, który z pasją zajmuje się reklamą i rozumie obecne i przyszłe wyzwania marek . Pod jej kierownictwem Serviceplan Spain przyspieszy swoją drogę do stania się jedną z 10 najlepszych agencji kreatywnych w Hiszpanii.”