Shure wprowadza na rynek pierwsze Bezprzewodowe Słuchawki douszne bez haczyków

Co najmniej rok na targach CES, Shure zaprezentował swoje pierwsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne o nazwie Aonic 215 — we wrześniu tego roku wypuściła nawet wersję drugiej generacji modelu. Obie pary mają jednak nauszniki. Teraz firma wprowadziła na rynek nowy model prawdziwej bezprzewodowej wkładki dousznej o bardziej “tradycyjnym” designie, który teraz kojarzy ci się z kategorią produktów. Nazywa się Aonic Free i chociaż może być większy niż jego rywale na rynku, jest rzeczywiście wolny od haków. 

Aonic Free blokuje hałas przed wejściem do uszu dzięki pąkom piankowym i kątowej konstrukcji. Może wytrzymać do siedmiu godzin słuchania, podczas gdy jego futerał może zapewnić do dwóch pełnych ładowań, zapewniając w sumie 21 godzin pracy baterii. Słuchawki mają również funkcję szybkiego ładowania, która umożliwia godzinę odtwarzania w ciągu 15 minut w etui.

Możesz kontrolować głośność i odtwarzanie, a także odbierać połączenia za pomocą jednego naciśnięcia na obu słuchawkach. Jeśli chcesz dostosować funkcje przycisków, możesz to zrobić za pomocą aplikacji firmy. Aplikacja pozwoli Ci również spersonalizować, ile hałasu chcesz wpuścić, gdy włączony jest tryb środowiskowy, dostosować powiadomienia i umożliwić odtwarzanie standardowych i wynajmuje pliki muzyczne. Shure ‘ s Aonic Free jest już dostępny u sprzedawców detalicznych i na stronie internetowej firmy za $199.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.