Snapchat dodaje reakcje bitmoji i gwintowane odpowiedzi na czaty

Snapchat dzwoni w Nowym Roku z mnóstwem nowych funkcji. W najbliższych dniach Użytkownicy Androida i iOS będą mogli odpowiadać na poszczególne wiadomości w czatach. Tak więc, jeśli czat grupowy wymyka się spod kontroli, ale chcesz zachować jeden aspekt rozmowy, odpowiedzi na czacie pozwolą Ci rozpocząć wątek, trzymając palec na wiadomości i wybierając opcję odpowiedzi.

Wkrótce będziesz mógł używać reakcji Bitmoji w czatach. Istnieje siedem opcji do wyboru, w tym kciuki w górę, kciuki w dół, serce, płomień i łzy radości. Ponownie przytrzymaj wiadomość, aby dodać reakcję. Telegram ostatnio dodał również reakcje w stylu iMessage.

Ponadto użytkownicy Snapchata mogą sondować znajomych w snapach i historiach. Mogą odpowiedzieć na twoje pytanie za pomocą emoji, a Ty będziesz mógł zobaczyć, jak wszyscy głosowali. Opcja ta znajduje się w folderze naklejki.

Snapchat mówi, że poprawia również interfejs połączeń audio i wideo. Powinno być łatwiej dodać soczewki i zobaczyć, kto dołączył do połączenia grupowego, zanim wskoczysz.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.