“Towarzyska Piłka nożna” pojawi się na PC i konsolach wiosną 2022

Zajęło to kilka lat, ale Sensible Soccer sequel jest w końcu Bliski premiery na PC i Konsole. Tower Studios i KPL ujawniły, że Towarzyska Piłka Nożna osiągnie PS4, PS5, Switch, Xbox Series X / S I Steam w drugim kwartale (aka wiosna) 2022. Deweloper nie jest jeszcze gotowy, aby pokazać grę w akcji, ale obiecuje ulepszoną rozgrywkę, ostrzejszą grafikę i lepszy matchmaking niż wersja Apple Arcade, którą widzisz tutaj.

Jeśli kupiłeś wersję wczesnego dostępu na Steam w 2017 roku, nie będziesz musiał płacić ponownie. Tower obiecuje nowy kod, gdy Towarzyska Piłka Nożna jest dostępny w sklepie Valve.

Jak można się spodziewać, Towarzyska Piłka Nożna jest praktycznie antytezą “realistycznych” gier piłkarskich jak FIFA 22. Ma być szybki, łatwy do uchwycenia i kapryśny. Na początek możesz wysłać emotikony do swojego rywala. Nie spodoba się to diehardom, którzy wymagają prawdziwych drużyn i graczy, ale może pasować do rachunku, jeśli szukasz szybkiej naprawy stopy.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.