Soundbar Sony HT-s400 oferuje wirtualny surround za 300 dolarów

Ostatnie soundbary Sony zostały dostosowane do użytkowników high-end, ale firma ma teraz coś skierowanego bardziej do tych, którzy po prostu chcą ulepszenia z wbudowanych głośników telewizora. Firma zaprezentowała soundbar HT-S400, który oferuje kilka sztuczek przy zachowaniu ceny do 300 dolarów. Chociaż jest to system 2.1-kanałowy, oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny (S-Force Pro Front Surround, w Sony-speak), aby zapewnić bardziej wciągający dźwięk do filmów i programów. Jest to dość potężny system jak na tę klasę, z dość dużym bezprzewodowym subwooferem o mocy 130 W, przyczyniającym się do całkowitej mocy 330 W.

Pasek zapewnia ścisłą integrację z najnowszymi telewizorami Sony dzięki integracji ustawień i bezprzewodowej obsłudze dźwięku. Możesz również przesyłać strumieniowo inny dźwięk Bluetooth. I chociaż nie jest jasne, jak dobrze w praktyce sprawdzają się głośniki Sony z przejrzystością i zoptymalizowanymi głosami, możesz docenić opcje zarówno dla HDMI ARC, jak i optycznego dźwięku.

Model HT-S400 będzie dostępny w kwietniu 2022 roku. Długo trzeba czekać na taki soundbar, ale może to być uzasadnione, jeśli albo mieszkasz w ekosystemie Sony, albo po prostu chcesz alternatywę dla niższych soundbarów firm takich jak Samsung i Vizio.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.