Nowe wkładki douszne Sony WF-C500 to 58 dolarów na dziś tylko w Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Sony WF-C500 oferują takie funkcje, jak wygodne dopasowanie i wsparcie dla wciągającego dźwięku rzeczywistości 360, ale w zwykłej cenie 100 USD nie są one dość tanim prezentem. Jednak tylko na dziś możesz odebrać parę za $ 58, za bardzo znaczne oszczędności w wysokości 42 procent.

Kup słuchawki Sony WF-C500 w Amazon – $58

WF-C500 znajduje się na dole linii prawdziwych słuchawek bezprzewodowych Sony, ale nadal ma bogaty zestaw funkcji. Komfort jest lepszy w porównaniu z poprzednimi modelami dzięki mniejszym rozmiarom, odporności na wilgoć IPX4 i bezpieczniejszemu dopasowaniu, funkcjom zapożyczonym z wysokiej klasy modelu WF-1000xm4. Jest również wyposażony w cyfrowy silnik poprawy dźwięku Sony, który przywraca szczegóły utracone, gdy muzyka jest skompresowana przez Bluetooth.

Obsługuje również dźwięk rzeczywistości 360 Sony, jeśli masz obsługiwany plan na Amazon Music HD, Tidal HiFi i inne. Sterowanie na pokładzie pozwala zarządzać muzyką, regulować głośność, odbierać połączenia i aktywować asystenta głosowego bez potrzeby korzystania z telefonu. Zapewnia do 10 godzin słuchania na ładowaniu, a funkcja szybkiego ładowania daje kolejną godzinę tylko dziesięć minut. Główną wadą jest brak aktywnej redukcji szumów (ANC)-normalnej w słuchawkach na tym poziomie cenowym.

Jeśli chcesz ANC, Sony nadal ma oferty na swoje flagowe bezprzewodowe słuchawki i słuchawki. Możesz odebrać Bezprzewodowe Słuchawki WH-1000XM4 z ANC za $248 lub $ 100 od zwykłej ceny. Bezprzewodowe Słuchawki douszne WF-1000XM4 można znaleźć teraz za 248 USD, co daje oszczędności w wysokości 32 usd. Wszystkie te oferty są ograniczone w czasie, więc jeśli potrzebujesz świątecznego prezentu w ostatniej chwili, najlepiej działać szybko.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.