Słuchawki Sony WH-XB910 ANC kosztują 110 USD w jednodniowej wyprzedaży na Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Sony ma obecnie najlepsze słuchawki bezprzewodowe ANC douszne i douszne na rynku, ale ma również jedne z najlepszych modeli średniej klasy. Przykładem są najnowsze bezprzewodowe modele douszne WH-XB910N z funkcjami takimi jak 30 godzin pracy na baterii, skuteczna redukcja szumów i technologia, która może wzmocnić twój głos podczas połączeń Zoom. Nie są one dokładnie tanie w $250,ale można je teraz odebrać za pośrednictwem ekskluzywnej oferty Amazon za $138 lub 45 procent od dzisiaj tylko. 

Kup Sony Wh-xb910n Bezprzewodowe Słuchawki ANC w Amazon – $138

Słuchawki Wh-XB910 oferują jakość dźwięku prawie tak dobrą, jak topowe modele Sony Wh-1000xm4, chociaż redukcja szumów nie jest tak skuteczna. Jeśli lubisz swoją muzykę z poważnym dolnym końcem, oferują one funkcję ” XB ” (extra bass), która wzmacnia bas po aktywacji. Wykorzystuje również technologię DSEE do przywracania szczegółów utraconych w wyniku kompresji i obsługuje zawartość dźwięku przestrzennego 360 Reality firmy Sony. 

Firma Sony oferuje je również osobom pracującym w domu, dzięki precyzyjnemu przetwornikowi głosu, który może wzmocnić głos podczas połączeń. Oferuje również tryb dźwięku otoczenia, dzięki czemu możesz usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie, a także elementy sterujące na pokładzie. Poza 30-godzinną żywotnością baterii można uzyskać dodatkowe 4,5 godziny przy 10-minutowym szybkim ładowaniu. 

Jeśli szukasz najlepszych, słuchawki Sony Wh-1000XM4 oferują zarówno niesamowity dźwięk, dokładną jakość dźwięku, jak i poziomy redukcji szumów ANC. Ten model jest nadal w sprzedaży za $ 248 w kolorze czarnym lub srebrnym, lub $100 od normalnej ceny.