Specsavers ‘ $ 10M Canada launch chwali się zupełnie nowym wizerunkiem

Specsavers stał się czymś w rodzaju instytucji w Wielkiej Brytanii, z” powinien był pójść do Specsavers ” wchodząc do leksykonu.

W Kanadzie, gdzie marka ma czyste konto, jej brytyjska agencja wewnętrzna poszła na alternatywne, ale wciąż humorystyczne podejście. Kampania wprowadza “That’ s Specsavers Love”, w której język miłości bardzo szybko podąża za językiem Optometrii.

Catherine Walsh, dyrektor ds. marketingu w Specsavers Canada, powiedziała: “poza wyróżniającym się marketingiem, w którym slogany stają się osadzone w kulturze, ta Kampania odzwierciedla naszą obietnicę kompleksowej pielęgnacji oczu, stylowych okularów opartych na wartości i naszego celu, aby zmienić życie dzięki lepszemu wzroku-wszystko z ludzkim dotykiem i priorytetowym traktowaniem społeczności wokół każdej lokalizacji Specsavers. To miłość Specsavers.”

Specsavers wydaje w tym roku 10 milionów dolarów na kampanię, która obejmuje out-of-home, druk, digital, media społecznościowe, public relations i partnerstwo z drużyną hokeja na lodzie, Vancouver Canucks.

Maa creative skala: 7