Spider-Man trafi do “Marvel’ s Avengers ” 30 listopada, ale tylko na PS4 i PS5

W końcu Crystal Dynamics ujawniło, kiedy dokładnie pojawi się Spider-Man Marvel ‘ s Avengers. Kultowy superbohater dołączy do wersji na PS4 i PS5 30 listopada jako wyłączność na PlayStation.

Będzie impreza bohaterska towarzysząca debiutowi Spideya. Po odkryciu planu AIM ‘ a, który ma sprawić, że jego Synthoid army stanie się niepowstrzymany, Spider-Man połączy siły z Avengersami, aby stawić czoła zagrożeniu. Niestety, Crystal Dynamics jeszcze nie przyjrzało się bohaterowi.

Studio początkowo powiedziało, że doda Spider-Mana na początku tego roku, ale to oczywiście nie wypaliło. Kate Bishop i Clint Barton (obaj znani są jako Hawkeye) również przybyli w Marvel ‘ s Avengers później niż planowano.

Wraz ze Spider-Manem w aktualizacji pod koniec tego miesiąca pojawią się kolejne elementy kosmetyczne (w tym stroje inspirowane Marvel Cinematic Universe), nowy typ wrogów o nazwie Echoes oraz najazd Klaw. Zmodyfikowane zostaną również systemy ulepszania zasobów i wyposażenia oraz zwiększony zostanie limit mocy.

Zapowiedź Spider-Mana po wyjątkowo ciężkim tygodniu dla gry. W swoim rocznym raporcie firma Square Enix nazwała Marvel ‘ s Avengers “ambitny tytuł dla nas, ponieważ przyjęliśmy Model GaaS (Games as a Service), choć gra niestety nie okazała się tak skuteczna, jak byśmy chcieli.”W sprawozdaniu zauważono również, że “nowe wyzwanie, z którym się zmierzyliśmy pod tym tytułem, przyniosło rozczarowujący wynik.”Ojej. Crystal Dynamics usunął również we wtorek szeroko rozpowszechnione mikrotransakcje XP i resource booster.

Początkowa sprzedaż Marvel ‘ s Avengers były niższe niż oczekiwano Square Enix, a firma odnotowała stratę w wysokości około 67 milionów dolarów za kwartał, w którym została wydana. Od tego czasu nastąpiła pewna zmiana. Dodatek Black Panther został dobrze przyjęty, a gra niedawno trafiła na Xbox Game Pass. Jednak gracze Xbox nie będą mogli wdać się w walkę z Peterem Parkerem.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.