Plany tworzenia muzyki Splice ‘ a trafią do sprzedaży na czarny piątek

Platforma tworzenia muzyki i współpracy Splice oferuje nowym użytkownikom zniżkę na czarny piątek. Jeśli zarejestrujesz się na roczny plan Sounds+, Creator lub Creator+ między 24 a 30 listopada, zaoszczędzisz 20 USD. W tym czasie rok Sounds + access będzie kosztował $80, roczny plan Creator spadnie do $180, a 12-miesięczna subskrypcja Creator+ wyniesie $ 280.

Plan Kreatora poleciliśmy w naszym przewodniku z prezentami świątecznymi. Podstawowy plan Sounds+ może zaoferować wystarczająco dużo dla hobbystów, z kredytami 100 za bezpłatne próbki miesięcznie. Abonenci Creator otrzymują dwa razy więcej kredytów, a także dostęp do Astra soft synth Splice, automatu perkusyjnego Beatmaker oraz lekcji i samouczków dotyczących produkcji muzycznej. Plan Creator+ jest prawie taki sam jak Creator, ale z 500 przykładowymi kredytami zamiast 200.

To nie są ogromne zniżki, co prawda, i musisz zobowiązać się do rocznej subskrypcji. Mimo to, jeśli byłeś na płocie o skakaniu do Splice, to może być dobry moment.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.