Squarespace wraca do Super Bowl

Squarespace powraca do Super Bowl z reklamą wyprodukowaną ze stosunkowo nowego biura w Los Angeles.

Firma internetowa potwierdziła swój plan powrotu na Super Bowl 2022, ale nie podzieliła się szczegółami na temat kreatywnych planów kampanii.

“Dążenie Squarespace do kreatywnego popychania się jest tym, co sprawia, że rok po roku wracamy do Super Bowl”, powiedział David Lee, dyrektor kreatywny. “Chociaż nie możemy jeszcze udostępnić żadnych szczegółów, oznacza to naszą pierwszą kampanię Super Bowl wyprodukowaną w naszym nowym biurze w Los Angeles, które otworzyliśmy w zeszłym roku jako przestrzeń dla naszego wewnętrznego zespołu kreatywnego na Zachodnim Wybrzeżu.”

Squarespace pojawia się w Super Bowl prawie co roku od 2014 roku, często z reklamami przedstawiającymi gwiazdy i kreatywną pracą wykonaną przez własny zespół. W 2019 odpadł w eliminacjach.

Nadchodzący Super Bowl zostanie rozegrany w lutym. 13 grudnia 2022 na SoFi Stadium w Inglewood w Kalifornii, na domowym stadionie NFL Los Angeles Chargers i Los Angeles Rams.

“W tym roku w Los Angeles odbędzie się Super Bowl, z niecierpliwością czekamy na udział w tym momencie popkultury” – dodał Lee.

Zobacz reklamodawców roku 2021 Ad Age tutaj.