Nazwa Staples Center zostanie zmieniona Crypto.com Arena

Zgodnie z najnowszym sygnałem, że crytocurrency ma pozostać, Staples Center zmienia nazwę na Crypto.com Arena. 

Po 22 latach kultowa arena zyskuje nową nazwę dzięki nowej 20-letniej umowie między właścicielem areny, AEG i Crypto.com. Umowa będzie również Crypto.com oficjalny partner platformy kryptowalutowej Los Angeles Lakers i Los Angeles Kings.

Aby rozpocząć współpracę, AEG i Crypto.com zaprezentuje nowe logo i nowe wewnętrzne oznakowanie areny dla Crypto.com Arena w Boże Narodzenie, kiedy Lakers będą gościć Brooklyn Nets. Do czerwca 2022 r.wszystkie zewnętrzne oznakowanie obiektu zostanie zastąpione.

“Partnerstwo to stanowi najszybciej rozwijającą się platformę kryptowaluta i największy Sport i na żywo firma rozrywkowa na świecie zbiegają się napędzać przyszłość sportu i rozrywki na żywo, jak również niesamowite dziedzictwo tej arenie przez dziesięciolecia nadchodzących,” Todd Goldstein, Chief revenue officer of AEG, powiedział w oświadczeniu o partnerstwie. “To nowy, ekscytujący rozdział w historii naszej firmy i poszczególnych branż i nie mogliśmy być bardziej podekscytowani, że mamy tak wizjonerskiego partnera, jak Crypto.com wspieranie naszej globalnej bazy fanów i lokalnej społeczności.”

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.

Partnerstwo naming-rights to kolejny krok w Crypto.com ‘ s steady march to become a more mainstream name. Aplikacja crypto twierdzi, że ma 10 milionów klientów, z różnymi produktami spełniającymi ich potrzeby, w tym giełdą kryptowalut, portfelem DeFi (w którym przechowujesz kryptowalutę i aktywa) oraz platformą NFT.

Crypto.com mocno pochylił się do sportowych partnerstw-UFC, F1, Paris Saint-Germain, Philadelphia 76ers, Montreal Canadiens, i zespół esportowy Fnatic. Firma rozpoczęła również niedawno swoją pierwszą globalną kampanię z udziałem Matta Damona, i oczekuje się, że będzie prowadzić reklamę Super Bowl obok ftx, platformy wymiany kryptowaluta.