“Star Trek: Discovery” sezon 4 będzie transmitowany w Pluto TV w niektórych krajach

Nie panikuj, że Star Trek: Discovery zniknął z serwisu Netflix w wielu krajach tuż przed nadejściem sezonu 4-w zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz mieć rozwiązanie stopgap. ViacomCBS ujawnił, że Odkrycienajnowszy sezon będzie dostępny w bezpłatnym serwisie Pluto TV w Austrii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii od 26 listopada. Nowe odcinki będą dostępne w każdy piątek, sobotę i niedzielę o 21: 00 czasu lokalnego. Będzie simulcast na kanale Star Trek w Austrii, Niemczech i Szwajcarii.

Jeśli wolisz mieć więcej stałych kopii, ludzie we Francji, Niemczech, Rosji, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii mogą również kupić czwarty sezon od “uczestniczących platform cyfrowych”, począwszy od 26. Jeśli Paramount+ jest już dostępny w kraju, takim jak Australia, wiele krajów Ameryki Łacińskiej i krajów skandynawskich, będziesz musiał się zarejestrować, ale możesz uzyskać 50 procent zniżki przez pierwsze trzy miesiące z kodem STARTREK.

To wciąż pozostawia byłych widzów Netflix o krok za ich odpowiednikami Paramount+, ale przynajmniej nie będą musieli czekać do 2022 roku, aby śledzić najnowsze wyczyny Michaela Burnhama. ViacomCBS wygrywa niezależnie od tego — może to zwiększyć członkostwo Pluto TV, nawet jeśli tylko niektórzy użytkownicy pozostaną w pobliżu, gdy Paramount+ będzie dostępny w ich regionach.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.