Super Bowl alert – co wiemy do tej pory o reklamach Big Game 2022

Kto odpada 

Mars Wrigley odpadnie z Super Bowl po raz pierwszy od 12 lat. Candy marketer nie planuje reklamować takich marek jak M&m ‘ s, Skittles czy Snickers podczas przyszło miesięcznej gry-donosi Jessica Wohl Z Ad Age. Od 2010 roku jedna lub więcej z trzech głównych marek cukierków miała reklamę Super Bowl w grze. 

W zeszłym roku Mars zaprezentował w grze swoją markę M&m ‘s w reklamie z udziałem dana Levy’ ego. I oczywiście nie możemy zapomnieć o kultowej reklamie Snickersa z 2010 roku z Betty White. Po śmierci aktorki, Keira Wingate Z Ad Age obejrzała słynną reklamę Super Bowl. 

Możesz oglądać wcześniejsze reklamy Mars Wrigley Super Bowl w naszym obszernym, przeszukiwalnym Archiwum reklam Super Bowl. 

Inną znaną marką, która nie wchodzi w grę, jest Tide. Marka Procter & Gamble wyemitowała reklamę w grze przez ostatnie dwa lata i była w Super Bowl cztery z ostatnich pięciu lat. 

​​Okaże się, czy brak tych dwóch marek stworzy scenę dla powtórzenia zeszłorocznego trendu, w którym na uboczu siedzieli tacy jak Budweiser, Coke i Pepsi, robiąc miejsce dla bezprecedensowej liczby reklamodawców po raz pierwszy.  

Do tej pory jedynymi nowo przybyłymi potwierdzonymi miejscami w grze są Crypto.com, FTX i Rakuten. 

RSVP dla Ad Age ‘ s Super Bowl event w lutym. 8 at AdAge.com/InDepthSuperBowl.