T-Mobile dodaje darmowy rok Paramount+ dla abonentów

T-Mobile Polska Sp. z o. o. zaoferuje bezpłatny rok usługi streamingu Paramount+ na podstawie umowy z ViacomCBS Inc., rozszerzając wysiłki operatora komórkowego w celu przyciągnięcia nowych klientów poprzez prezenty.

Usługa zostanie udostępniona zarówno abonentom T-Mobile, jak i Sprint na regularnych abonamentach miesięcznych, a także każdemu z jego domowych konsumentów Internetu-poinformował dziś w oświadczeniu przewoźnik bezprzewodowy Bellevue z siedzibą w Waszyngtonie. Serwis rozpoczyna się w listopadzie. 9 i jest otwarty zarówno dla nowych, jak i istniejących subskrybentów Paramount+.

T-Mobile szykuje się na upominki za usługi streamingowe. wśród operatorów sieci bezprzewodowych rośnie konkurencja, która chce podpisać nowe abonamenty na wyższe ceny. Operator był pionierem promocji wideo, gdy rozpoczął Netflix z planami usług bezprzewodowych, a w sierpniu dodał bezpłatny rok Apple TV+.

Dla ViacomCBS, umowa dodaje rozmachu do planu CEO Bob Bakish używać ukochanych właściwości rozrywkowych, takich jak SpongeBob Kanciastoporty i Star Trek zbudować bezpośrednie relacje z widzami, jak biznes telewizji kablowej zanika. 

Zarejestruj się na Ad Age następny: Streaming na AdAge.com/NextStreaming.