Taco Bell wraca do Super Bowl po 5 latach przerwy

Taco Bell po raz ostatni pojawił się w Big Game w 2016 roku ze spotem “Bigger Than Futbol”, który wprowadzał pozycję menu Quesalupa. Marka sprytnie wygenerowała szum na premierę, przyjmując zamówienia przedpremierowe przez internet bez opisywania jedzenia; w reklamie wielu celebrytów, w tym James Harden, “Texas Law Hawk” Bryan Wilson, George Takei ze Star Treka, gospodarz History Channel Giorgio Tsoukalos i brazylijska gwiazda piłki nożnej Neymar dyskutowali o tym, co Nowa kanapka będzie “większa niż.”

Taco Bell w tym miesiącu uruchomił nowy program lojalnościowy o nazwie Taco Lover ‘ s Pass, w którym jego fani mogli subskrybować otrzymywanie każdego z siedmiu różnych tacos za darmo każdego dnia przez 30 dni z opłatą abonamentową w wysokości 10 USD.

Zapowiedź, że Taco Bell wraca do Super Bowl, pojawia się pewnego dnia na stanowisku Seana Tresvanta jako nowego globalnego dyrektora ds. marki firmy. Tresvant, który wcześniej był dyrektorem ds. marketingu w Nike Jordan brand, zastąpił Nikki Lawson w roli Jan. 10.

Taco Bell jest oddziałem Yum Brands, Louisville, Kentucky, który kontroluje również marki KFC, Pizza Hut i Habit Burger Grill.

Wiadomość została najpierw podana na Twitterze przez Restaurant Business Magazine.