Take-Two kupuje “OlliOlli World” developer Roll7

Take-Two Interactive, właściciel Rockstar Games i 2K, dodał do swojej listy kolejne studio. Roll7, mały zespół odpowiedzialny za serię OlliOlli skateboarding, dołącza do prywatnej wytwórni wydawniczej firmy.

Private Division wyda kolejną grę Roll7, Świat OlliOlli, w pierwszym kwartale 2022 roku. Wygląda na to, że obie strony odkryły, że współpracowały na tyle dobrze, aby ich partnerstwo stało się trwałe, a Roll7 stał się jednym z własnych studiów prywatnych Dywizji. Warunki Umowy nie zostały ujawnione.

Roll7 jest znany ze swojego podejścia flow state do gier, pomysł przynieść, że gracze będą całkowicie zanurzyć się w grze i skupić się całkowicie na nim. Oryginał OlliOlli został wydany w 2014 roku na PlayStation Vita, a Roll7 zdobył za niego nagrodę BAFTA best sports game award w następnym roku.

Na Świat OlliOlli, będziesz zbierać punkty za przybijanie trików podczas poruszania się po każdym poziomie. Roll7 zdecydował się tym razem na ręcznie rysowany styl graficzny, wzorowany na grafice pikseli dwóch pierwszych gier z serii. Rezultatem jest wspaniały tytuł, który z niecierpliwością czekam na sprawdzenie. Świat OlliOlli pojawi się na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.