Target zwiększa Black community investment z Revolt TV pitch show

Target planuje rozdać $ 500,000 w trakcie pokazu; zwycięzca ma zagwarantowane $200,000 i wszyscy 12 uczestnicy otrzymają co najmniej $5,000 w finansowaniu. Zwycięzcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca otrzymają od $5,000 do $20,000. Ponadto, każdy z czterech finalistów będzie mógł spotkać się z docelowym menedżerem w celu uzyskania porady i mentoringu. Jednak wygranie konkursu nie gwarantuje automatycznie miejsca na półkach sklepowych Target – twierdzi rzeczniczka Target.

“Bet on Black” będzie emitowany na platformach cyfrowych Revolt w styczniu. 10, a następnie wszystkie inne platformy, w tym TV, w styczniu. 11.

Zobacz reklamodawców roku 2021 Ad Age tutaj.

Nowy program wynika z wcześniejszych zobowiązań firmy Target, która zobowiązała się wydać co najmniej 5% swoich rocznych dolarów medialnych z firmami będącymi własnością czarnych od przyszłego roku. Sieć poinformowała również, że w ciągu najbliższych czterech lat wyda 2 miliardy dolarów z Firm należących do czarnych i zwiększy swoje produkty z Firm należących do czarnych do ponad 500 w sklepach i Internecie. W ostatnim miejscu świątecznym Target znalazły się rodziny świętujące różnorodną liczbę świąt, takich jak Chanuka, Boże Narodzenie, Diwali i Księżycowy Nowy Rok. W ostatnich reklamach znalazły się produkty marek należących do czarnych, takich jak czarne karty.

Cara Sylvester z Target, która na początku tego roku została awansowana na stanowisko wiceprezesa wykonawczego i dyrektora ds. marketingu i Cyfryzacji, niedawno rozmawiała z Ad Age o strategii sprzedawcy detalicznego.

“Jeśli zamierzamy przyjąć podejście gości, oznacza to przyjęcie naszej odpowiedzialności za bycie marką dla wszystkich”, powiedziała, zwracając uwagę na nacisk Target na różnorodność, równość i włączenie w marketingu, na półkach sklepowych i w doświadczeniach sklepowych dla klientów. “Zadajemy sobie różne pytania i upewniamy się, że robimy postępy w każdym punkcie kontaktu” – powiedziała.