TCL tymczasowo wycofuje ze sprzedaży Telewizory Google TV z powodu problemów z wydajnością

TCL tymczasowo zaprzestał sprzedaży swoich telewizorów zasilanych Google TV z powodu problemów z wydajnością i oprogramowaniem. W najbliższych tygodniach planuje przywrócić do kupna telewizory z serii 5 i 6, za 9to5 Google

Użytkownicy skarżyli się na zestawy na stronach Best Buy product i gdzie indziej, a jeden zauważył, że system operacyjny jest ” bardzo powolny i wadliwy.”TCL twierdzi, że właściciele będą widzieć “znaczące ulepszenia w nadchodzących tygodniach” poprzez aktualizacje oprogramowania. Witryna pomocy technicznej zauważa, że telewizory powinny być aktualizowane automatycznie, chociaż zapewnia klientom wskazówki, jak upewnić się, że mają najnowszą wersję oprogramowania systemowego.

“Przykro nam słyszeć, że niektórzy stoją przed wyzwaniami związanymi ze stabilnością interfejsu użytkownika prezentowanego na zestawach TCL z Google TV” – czytamy w oświadczeniu na stronie wsparcia TCL. “Nasze wysokowydajne Telewizory stale się rozwijają, a Ostatnie aktualizacje oprogramowania pozwoliły nam poczynić znaczne postępy,ale nadal będziemy udoskonalać nasze produkty z wykorzystaniem Google TV.”

TCL ogłosił swoje pierwsze modele Google TV z powrotem na CES 2021. W dalszym ciągu dostępne są zestawy 3-i 4-seryjne zasilane telewizorem z systemem Android.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.