Technics oferuje 50-godzinny czas pracy baterii w nowych słuchawkach EAH-A800 ANC

Panasonic od czasu wskrzeszenia kultowej marki Technics w 2014 roku wprowadził na rynek wszelkiego rodzaju sprzęt audio. Ostatnio lista ta zawiera odrobinę prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych i słuchawek, a na targach CES 2022 firma ma jeszcze jedno przenośne urządzenie gotowe do debiutu. Dzięki EAH-A800 firma Technics zbudowała parę bezprzewodowych słuchawek hi-fi z aktywną redukcją szumów (ANC) i twierdzi, że jest to aż 50 godzin użytkowania za opłatą. 

Over-ear EAH-A800 pakuje się w 40-milimetrowe przetworniki, które według Technics są wynikiem jego doświadczenia w budowaniu sprzętu audio hi-fi. Oprócz nowej konstrukcji i materiałów dla tego komponentu, akustyczna komora sterująca zarządza przepływem powietrza, aby pomóc w wydajności kierowcy i odpowiedzi basów. Firma wykorzystała również technologię kondensatorów ze swoich wysokiej klasy wzmacniaczy, aby ograniczyć zniekształcenia i utrzymać jakość dźwięku. EAH-A800 obsługuje LDAC dla wyższej jakości dźwięku przez Bluetooth, oprócz typowego standardu AAC. 

Technika / Panasonic

Technics obiecuje “wiodącą w branży redukcję szumów” dzięki podwójnej konfiguracji hybrydowej. Filtr analogowy wyposażony feed back mic i filtr cyfrowy wyposażony w feed forward Mic monitor niechciany hałas wewnątrz i na zewnątrz. EAH-A800 ma również naturalne tryby Ambient i Attention. Różnica polega na tym, że ten drugi ułatwia słyszenie głosów, podczas gdy pierwszy jest bardziej uniwersalnym ustawieniem przezroczystości. Technics zapewnia również parowanie wielopunktowe, które pozwoli Ci połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie przez Bluetooth i łatwo przełączać się między nimi. 

Firma składa również duże obietnice, jeśli chodzi o jasność połączeń. Wykorzystując w sumie osiem mikrofonów, EAH – A800 wykorzystuje cztery do odbierania głosu i cztery kolejne do zwalczania hałasu otoczenia. Dodatkowo, Technics mówi, że mikrofony posuwu do przodu są zaprojektowane i ustawione w celu zmniejszenia hałasu wiatru. 

Być może najbardziej imponującym roszczeniem EAH-A800 jest stwierdzona żywotność baterii 50. Technics mówi, że możesz osiągnąć tę liczbę dzięki ANC podczas słuchania dźwięku AAC. Jeśli słuchasz przez LDAC, firma twierdzi, że możesz spodziewać się do 40 godzin odtwarzania. Wyłącz redukcję szumów na dowolnym kodeku dźwięku, a czas odsłuchu wydłuża się o 10 godzin. Więc jeśli chcesz przejść bez ANC lub wyższej jakości dźwięku, możesz uzyskać 60 godzin użytkowania z nich zgodnie z Technics. Co więcej, 15-minutowe ładowanie daje 10 godzin użytkowania (ANC on, strumieniowanie w jakości AAC). 

EAH-A800 będzie dostępny w kolorach czarnym i białym w lutym dla $350 (£299/€349). 

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.