Tesla zarobiła 50 dolarów “Cyberwhistle” i już się wyprzedała

Jak pokazał z miotaczem ognia, Prezes Tesli Elon Musk ma talent do sprzedaży dziwnych gadżetów, które często mają niewiele wspólnego z główną działalnością firmy. Najnowszym przykładem jest “Cyberwhistle” za 50 dolarów, Kolekcjonerski gwizdek w postaci Cybertrucka Tesli, który jest już wyprzedany.

50 dolarów to dużo jak na gwizdek, choć to is ładnie wyglądający gwizdek, który przynajmniej ma jakiś związek z Teslą-w przeciwieństwie do Nudnego Co.to nie miotacz ognia. “Zainspirowana cybertruckiem, limitowana edycja Cyberwhistle to najwyższej jakości przedmiot kolekcjonerski wykonany ze stali nierdzewnej klasy medycznej z polerowanym wykończeniem. Gwizdek zawiera zintegrowaną funkcję mocowania dla dodatkowej wszechstronności ” – czytamy w opisie. 

Wyobrażam sobie, że zaprojektowanie gwizdka w kształcie Ciężarówki zajmuje trochę czasu, więc prawdopodobnie Tesla planuje sprzedać go od jakiegoś czasu jako produkt tymczasowy-podobnie jak deska surfingowa z marką Tesli za 1500 USD. Musk mógł jednak zobaczyć tkaninę jabłkową za 19 dolarów i wyczuć solidny kąt marketingowy. “Nie marnuj pieniędzy na tę głupią szmatę z jabłek, zamiast tego kup nasz gwizdek” 

Wydaje się, że zadziałał, ponieważ Cyberwhistle wyprzedał się zaledwie kilka godzin po wejściu do sprzedaży. Wygląda na to, że Tesla w pewnym momencie ją uzupełni, zgodnie z opisem sklepu Tesla. Jeśli chodzi o samego Cybertrucka, Tesla ma podobno ponad milion rezerwacji, ale jego premiera została po cichu opóźniona do 2022 roku.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.