12,9-calowy iPad Pro z 512 GB pamięci jest $ 150 off teraz

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Najnowszy iPad Pro jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz zrezygnować z tradycyjnych laptopów i wybrać bardziej wszechstronną maszynę Apple. Obecnie zarówno Amazon, jak i B & H Photo mają świetną ofertę na model 512GB WiFi-jest to $1,249, czyli $ 150 off i nowa, wszechczasów niska cena. Jeśli planujesz używać tego iPada jako zamiennika laptopa,nie pożałujesz, że korzystasz z takiego modelu z odrobiną dodatkowej pamięci.

Kup 12,9-calowy iPad Pro (512GB) w Amazon-$1,249 kup 12,9-calowy iPad Pro (512GB) w B&H – $1,249

12,9-calowego iPada Pro uzyskaliśmy wynik 87 dzięki jego znakomitej wydajności. Najnowsze tablety działają na chipsecie Apple M1, dzięki czemu działają podobnie do firmowego MacBooka Air M1. Radzą sobie z zadaniami podatkowymi, takimi jak edycja wideo 4K, i nie będą się pocić podczas obsługi wielu kart przeglądarki, gier mobilnych i innych działań. Żywotność baterii jest również dobra – powinieneś uzyskać co najmniej 10 godzin przed rozpoczęciem ładowania. Ponadto najnowsze iPad Pro mają obsługę 5G i obejmują port USB-C do ładowania i podłączania urządzeń peryferyjnych, a także nową kamerę centralną, która utrzymuje cię w kadrze podczas rozmów wideo.

Zarówno 11-calowe, jak i 12,9-calowe iPad Pro wyglądają tak samo, jak w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak wersja 12,9-calowa ma dodatkowy bonus w postaci wyświetlacza Retina XDR. Możesz zauważyć jego pełne korzyści podczas oglądania filmów-Pełny ekran może osiągnąć do 1000 nitów jasności, podczas gdy niektóre elementy HDR, takie jak krzykliwe efekty wizualne, będą strzelać do 1600 nitów. Połącz to z częstotliwością odświeżania ekranu 120 Hz, a otrzymasz wspaniały panel, który jest doskonały do codziennego użytku, a nawet lepszy podczas oglądania programów telewizyjnych i filmów.

Nadal uważamy, że MacBook Air M1 jest najlepszym laptopem Apple dla większości ludzi, ale możesz uzyskać podobne wrażenia z laptopa z nieco większą wszechstronnością, decydując się na iPada Pro. W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami — takimi jak Magic Keyboard i Apple Pencil-iPad Pro o pojemności 512 GB byłby solidnym zamiennikiem Laptopa dla tych, którzy cenią przenośność przede wszystkim. A dzięki chipsetowi M1 nie poświęcisz mocy, aby uzyskać lepszą maszynę typu “chwyć i idź”. 

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.