2020 MacBook Pro M1 jest $150 off w Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Chociaż uważamy, MacBook Air M1 Apple za najlepszy w ofercie firmy dla większości ludzi, są tacy, którzy będą chcieli mocniejszą maszynę. To, gdzie MacBook Pro M1 przychodzi, a Amazon ma model 2020 za nieco mniej niż zwykle. 13-calowy laptop z 8GB PAMIĘCI RAM i 256GB pamięci jest $ 150 off teraz, sprowadzając go do $1,150. Tylko model space gray ma teraz tę zniżkę, ale wersja Srebrna jest $ 100 off I do $1,199.

Kup MacBook Pro M1 w Amazon – $1,150

Należy pamiętać, że jest to model 2020 — nie MacBook Pro 2021, który ma zaktualizowaną konstrukcję z większą liczbą portów i wyższej klasy chipsetami M1 Pro lub M1 Max firmy Apple. To nie znaczy, że model 2020 nie ma swoich zalet. W rzeczywistości zdobył wynik 84 od nas, kiedy po raz pierwszy przejrzeliśmy go dzięki szybkiej wydajności, szybkiemu procesorowi graficznemu, ładnemu wyświetlaczowi, wygodnej klawiaturze i gładzikowi oraz długiej, 16,5-godzinnej żywotności baterii. A ponieważ Pro jest w przeciwieństwie do powietrza i ma wentylator wewnątrz, może lepiej obsługiwać długotrwałe obciążenia, takie jak kodowanie wideo.

Istnieje kilka wad Pro M1, a mianowicie jego obsługa tylko jednego zewnętrznego wyświetlacza i brak zewnętrznej obsługi GPU razem. A w porównaniu z modelami 2021 brakuje wyboru portów. Laptop 2020 ma tylko cztery porty Thunderbolt, podczas gdy otrzymasz złącza takie jak port HDMI, gniazdo kart SD i więcej na nowszym komputerze. Jednak te zaktualizowane Macbook Pro zaczynają się od $1,999, więc ta sprzedaż na 2020 MacBook Pro jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy mają ciaśniejszy budżet, ale nadal chcą ulepszonego laptopa i czują się komfortowo pomijając dodatkowe porty.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.