Ujawniono 5 najczęściej oglądanych gwiazd reklamy telewizyjnej: Datacenter Weekly

Najchętniej oglądane Gwiazdy reklamy telewizyjnej

Możesz wymienić jednego z pięciu najbardziej narażonych aktorów w telewizji? Pewnie nie, ale na pewno znasz ich pracę.

Na żądanie Ad Age Datacenter Weekly, usługa śledzenia reklam telewizyjnych iSpot.tv zebraliśmy krótką listę najczęściej oglądanych aktorów komercyjnych, mierzoną całkowitą ilością wrażeń z reklam telewizyjnych, w których występują. Oto ekskluzywna lista, oparta na danych z komercyjnych emisji (transmisja krajowa i kablowa) zebranych od stycznia. 1 do października 24:

5. Milana Vayntrub – “Lily” w reklamach AT & T: 12,5 miliarda
4. Jim Cashman – “Jamie”, Pomocnik ” Flo ” w reklamach progresywnych: 15,5 miliarda
3. Kevin Miles – “Jake z State Farm” w reklamach State Farm: 19,2 mld
2. Stephanie Courtney – ” Flo ” w reklamach progresywnych: 23,3 mld
1. David Hoffman – “Doug” z Liberty Mutual” Limu & Doug ” reklamy: 27,9 miliarda wyświetleń reklamy telewizyjnej

Aby zapoznać się z spoofami na niektórych ich reklamach, sprawdź ostatni skecz z nagrodami reklamowymi “Saturday Night Live” tutaj.

Kiedy dane konsumenckie trafiają w ręce rządu

“Firma, która zbiera i sprzedaje informacje konsumenckie zebrane z telefonów komórkowych powiedział, że było to źródło niektórych danych reklamowych wykorzystywanych przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego i innych jednostek rządowych do śledzenia telefonów komórkowych bez nakazów, rzucając nowe światło na sposób, w jaki dane o lokalizacji urządzenia są zbierane i sprzedawane w tajemniczej branży wielomiliardowych dolarów,” The Wall Street Journal Byron Tau raporty. “Mobilewalla, ściśle utrzymywana firma digital-Reklama założona w Singapurze, a teraz z siedzibą w Atlancie, powiedział w liście w zeszłym tygodniu do Sen. Ron Wyden (D., Ore.), że pośrednio dostarczyła część danych wykorzystywanych przez DHS, Internal Revenue Service i wojsko USA do bezwarunkowego śledzenia urządzeń zarówno w kraju, jak i za granicą.”

Czytaj dalej tutaj.

Marketing celowo

Czytelnicy Datacenter Weekly są proszeni o pobranie bezpłatnej kopii “Brand Purpose”, nowej białej księgi, która bada, w jaki sposób konsumenci cenią marki w określonym celu, co wybory medialne mogą powiedzieć o marce i czego Gen Z oczekuje od marek i pracodawców. Ad Age Datacenter wyprodukował “cel marki” w oparciu o Dane i analizy Kantar.

Przynieś to tutaj.