7 produktów promocyjnych, których potrzebuje Twoja marka, aby wywrzeć wpływ w 2021 roku

Firmy często zaniedbują produkty promocyjne podczas formułowania strategii marketingowej. Zakładają, że produkty te nie będą miały trwałego, namacalnego wpływu-zwłaszcza, gdy reklama internetowa zapewnia natychmiastowe wrażenie na potencjalnych klientach. 

Ale nie mogli się bardziej mylić. 88% wszystkich klientów w jednej ankiecie stwierdziło, że lepiej zapamiętali markę, gdy otrzymali od nich produkt promocyjny. 85% nawet powiedziało, że zrobi interesy z marką po otrzymaniu przedmiotu. 

Nie chodzi tylko o darmowy produkt; chodzi o okazywanie troski i sprawianie, że klienci i pracownicy czują się doceniani. 

Ale nie można po prostu umieścić logo swojej marki na dowolnym produkcie i oczekiwać świetnych rezultatów. Korzystanie z produktów promocyjnych skutecznie przekłada się na znalezienie produktu, który rezonuje z grupą docelową i jest bardzo poszukiwany. Robi się to tym bardziej onieśmielające, gdy widzisz wielkość przedmiotów dostępnych na rynku.  

Pozwól nam sobie pomóc. Po rygorystycznych testach i badaniach znaleźliśmy siedem najlepszych produktów promocyjnych, które powinny być na Twoim radarze w 2021 roku—i podzieliliśmy się różnymi sposobami ich wykorzystania. 

1. Skarpetki

Skarpetki stają się mniej o poduszce, a bardziej o modzie. Skarpety statement zyskują na popularności, a marki są tutaj, aby wziąć kawałek. W 2015 roku Netflix miał skarpetki dla majsterkowiczów, a w 2018 roku Google przesłało użytkownikom lokalnych przewodników bezpłatną parę markowych Skarpetek.  

Dlaczego skarpety stanowią świetne produkty promocyjne? Ponieważ są one łatwo konfigurowalne i wszechstronne. Możesz wybrać kolor, wzór, Materiał, a ich zastosowania mogą się różnić od zwykłych, formalnych i sportowych. 

Jest to również wyjątkowy przedmiot promocyjny. Nie zobaczysz, że każda inna marka go używa, co sprawia, że Twoja firma jest jeszcze bardziej niezapomniana. 

Dobre rzeczy mogą pomóc Ci zaprojektować niestandardowe skarpety dla Twojej marki. Najlepsza część? Jesteśmy ekologiczni. Wszystkie z nich to 70% bambusa i 30% bawełny czesanej.

Jak używać skarpet jako produktu promocyjnego

 • Dystrybucja na targach i konferencjach: To sprawi, że Twoje stoisko będzie się wyróżniało i może zwiększyć marketing szeptany dla Twojej marki.
 • Promuj sprawę: Jeśli współpracujesz z influencerem lub organizacją non-profit, możesz tworzyć niestandardowe skarpetki razem, promując obie przyczyny.
 • Dodać do istniejącego zabezpieczenia: Skarpetki są doskonałym dodatkiem do firmowych upominków, gratisów i prezentów. Możesz podnieść poziom, dostosowując go do każdego klienta lub interesariusza.
 • Prezenty dla pracowników: Możesz dać skarpetki swoim pracownikom lub nowym pracownikom, aby okazać uznanie i sprawić, że poczują się mile widziani. 

2. Mundury firmowe

Mundury firmowe to odzież robocza, którą pracownicy noszą w biurze – jak koszule, kurtki, spódnice i formalne spodnie. Mogą pomóc stworzyć spójny wizerunek firmy, promować firmę i zwiększyć tożsamość marki. 

Nie kupujesz? Jedno z badań wykazało, że prawie dwie na trzy osoby dorosłe zgłaszają, że widok umundurowanych pracowników pozytywnie wpływa na ich postrzeganie firmy.

Zastanów się: dlaczego sięgasz po osobę noszącą znajomą niebieską koszulkę z logo na środku w Apple store? Markowy Mundur ułatwia klientom dotarcie do właściwej osoby i lepszą obsługę klienta. 

Nie tylko to, ale badania wykazały również dodatnią korelację międzymundury een i poczucie przynależności pracownika – nawet dla tych pracowników, którzy na co dzień nie wchodzą w interakcje z klientami. 

Kiedy ludzie podróżują do i z pracy, wychodzą na lunch i robią przerwy w pracy, działają jako twoi przedstawiciele i reklamodawcy. 

W Good Things mamy szeroką gamę mundurów korporacyjnych, które pasują do wszystkich budżetów i branż. Możesz również przejrzeć naszą kolekcję masek na twarz, aby stała się częścią Twojego stroju w miejscu pracy w nowym normie.

Jak używać mundurów firmowych jako produktu promocyjnego

 • Zapewnij wysoką jakość: Zachowaj jednolity swobodny, zrelaksowany, trwały i dostosowany do dopasowania. Badania mówią, że Biznes casual to najbezpieczniejszy wybór.
 • Dodaj maski do twarzy: Maski na Twarz nie tylko sprawią, że pracownicy poczują się bezpieczniej, ale możesz rozszerzyć ten produkt promocyjny o konsumentów. 57% konsumentów w ankiecie stwierdziło, że są bardziej skłonni do robienia interesów z marką, która dała im maskę promocyjną.
 • Użyj do rebrandingu: Jeśli zmieniasz logo lub slogan, Mundur korporacyjny to świetne miejsce, aby poinformować o swoim rebrandingu.
 • Prezenty dla nowych pracowników: Podarowanie stroju w miejscu pracy nowym pracownikom lub niezależnym kontrahentom to wspaniały sposób, aby poczuli się częścią zespołu.  

3. Niestandardowe czapki i kapelusze 

Elon Musk zebrał potężne 300 000 dolarów, używając swojej Markowej Czapki do swojego przedsięwzięcia w zakresie kopania tuneli, nudnej firmy. 

Można śmiało powiedzieć, że stylowe nakrycie głowy powraca i wygląda na to, że zostało. Nawet liczba wyszukiwań kapeluszy w Internecie stale rośnie od 2020 roku. 

Produkcja spersonalizowanej czapki lub kapelusza jest doskonałym narzędziem marketingowym, ponieważ są opłacalne, wysoce konfigurowalne i dostępne w różnych zakresach i typach. Są unisex, więc nie musisz się martwić o rozmiar lub płeć, i mogą przetrwać wiele zużycia.

Wisienka na torcie? Konsumenci je kochają. 69% konsumentów w jednym z badań stwierdziło, że posiadało promocyjne nakrycia głowy i trzymało je średnio przez 10 miesięcy. 

Słońce jest gorące tutaj w Australii, a my mamy różne nakrycia głowy, które Cię przed tym ochronią-od kapelusza słonecznego po czapki kubełkowe. Czapka event cap jest idealna na oficjalne imprezy firmowe, a jeśli masz klientów kochających plener, nasza zamszowa Czapka peak stanowi idealny prezent. 

Jak używać niestandardowych nakryć głowy jako produktu promocyjnego

 • Wykorzystaj trendy: Czapki i kapelusze mają dużą wartość modową. Możesz uczestniczyć w trendach i dać swoim klientom bezpłatne, markowe, modne nakrycia głowy jako nagrodę za darmo lub prezenty.
 • Fundraise: Możesz użyć niestandardowych czapek, aby zebrać fundusze na nowe przedsięwzięcie lub wesprzeć sprawę.
 • Dodaj do mundurów: Nakrycia głowy mogą być doskonałym dodatkiem do mundurów firmowych-szczególnie dla pracowników podróżujących lub pracujących na zewnątrz.
 • Dystrybucja podczas imprez plenerowych: Czapka lub kapelusz to funkcjonalny element na imprezy plenerowe i Targi. Możesz nawet sprzedawać swoje markowe czapki, aby uzyskać informacje o swojej marce.  

4. Butelki na wodę

92% konsumentów twierdzi, że przechowuje produkt promocyjny, ponieważ jest przydatny. Butelka na wodę to praktyczny, skuteczny i funkcjonalny produkt promocyjny, który może wygenerować ponad 1400 wrażeń dla Twojej marki w całym jej życiu. 

Najlepsza część o butelkach z wodą to klienci i zatrudniająEES noszą je wszędzie – na siłowni, w biurze, na wycieczce—co skutkuje wielokrotnym eksponowaniem Twojej marki. 

Są również konfigurowalne i dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Im większa butelka, tym większa przestrzeń reklamowa dla Twojej firmy. Niektóre metalowe butelki na napoje są również uniwersalne i mogą przechowywać napoje, takie jak herbata i kawa, aby były gorące. 

46% konsumentów ma bardziej korzystną opinię o marce, jeśli otrzymywany przez nich produkt promocyjny jest przyjazny dla środowiska i zrównoważony. Dlatego w Good Things mamy również konfigurowalne ekologiczne butelki szklane i butelki wielokrotnego użytku z podwójnymi ściankami. 

Jak używać butelek z wodą jako produktu promocyjnego

 • Personalizuj butelki: Personalizacja to zwycięska strategia. Możesz wydrukować imię klienta lub pracownika na Markowej butelce z wodą i podarować ją im.
 • Wesprzyj działalność charytatywną: Możesz rozdawać promocyjne butelki na wodę w biegach charytatywnych, projektując je dla sprawy, którą wspierasz. 
 • Dystrybucja do lokalnych drużyn sportowych: Możesz dystrybuować niestandardowe butelki na wodę do drużyn sportowych. Zawsze ich potrzebują i mogą służyć jako doskonali ambasadorzy marki.
 • Hostuj prezenty online: Butelka na wodę to świetny prezent lub upominek do kampanii marketingowych online. 

5. Długopisy reklamowe 

Długopisy reklamowe mogą pomóc w rozwoju marki ze względu na ich trwały wpływ-są przechowywane średnio przez dziewięć miesięcy i generują wrażenia 3,000 w ciągu ich życia. 

Badania wykazały nawet, że długopisy są jednym z najpopularniejszych i ulubionych artykułów promocyjnych. 89% amerykańskich konsumentów w ankiecie zgłosiło posiadanie promocyjnego instrumentu pisanego. 

Istnieje wiele zalet używania długopisów promocyjnych: są opłacalne, mają szeroki wybór i mogą być cennym elementem zarówno dla pracowników, klientów, jak i interesariuszy. 

I nie ogranicza się do osoby, która je dostaje—długopisy mają sposób na dotarcie do kolegów, członków rodziny i przyjaciół po wypożyczeniu, co generuje więcej reklam dla Twojej marki. 

Good Things oferuje różne długopisy promocyjne dostępne-od eco długopisy wykonane z bambusa do premium długopisy nadaje się na imprezy firmowe do pen opakowania na prezenty. 

Jak używać długopisów jako produktu promocyjnego

 • Oferta jako gratis: Możesz dać długopisy promocyjne jako gratis konsumentom, którzy są częścią twojego programu lojalnościowego lub kupili duże zamówienie.
 • Podaruj prezent: Długopisy reklamowe zrobić wielkie prezenty dla starych i nowych pracowników podobne. Mogą uzyskać mnóstwo pożytku z tego w biurze i poza nim.
 • Sparuj z innymi przedmiotami: Markowe długopisy są dopasowanym dodatkiem do koszy upominkowych i dużych prezentów.
 • Zapraszamy na imprezy firmowe: Możesz dystrybuować długopisy z logo na konferencjach, targach i innych imprezach firmowych, gdzie ludzie mogą ich potrzebować. 

6. Tees

Coca-Cola eksperymentowała z dawaniem darmowej koszulki na trzech najbardziej ruchliwych stacjach kolejowych w Londynie w ramach kampanii # ChooseHappiness-uznanej za jedną z najlepszych aktywacji roku. 

Sujan Patel, dyrektor generalny firmy Digital marketing, SingleGrain, rozdał koszulki, dzięki czemu osiągnął ponad $500K przychodów. Nawet firma mail marketingu Mailchimp postanowiła rozdać bezpłatne koszulki 1,000 swoim obserwatorom w mediach społecznościowych. 

Nie ulega wątpliwości, że koszulki są one z najpopularniejszych artykułów promocyjnych. I nie bez powodu: jedno z badań wykazało, że mają najwyższą wartość przywołania na poziomie 85%. Inna ankieta wykazała, że 80% konsumentów posiada koszulkę promocyjną, która może wygenerować ponad 3400 wyświetleń. 

Nigdy nie wychodzą z mody, oferują mnóstwo przestrzeni reklamowej i mają nieskończone możliwości dostosowania. Jeśli zrobisz to dobrze, Markowa koszulka z pewnością da ci huk za złotówkę. 

Good Things oferuje koszulki promocyjne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet Wykonane z wysokiej jakości materiału i dostosowane do własnych potrzeb. Jeśli chcesz podnieść swoją grę odzieżową, mamy również bluzy z kapturem i kurtki na miesiące zimowe oraz podkoszulki i koszulki bez rękawów na zajęcia lub imprezy integracyjne. 

Jak używać trójników jako produktu promocyjnego

 • Połącz z uniformami: Jeśli codzienna Odzież robocza działa w Twojej branży i pasuje do Twojej marki, możesz połączyć korporacyjną odzież roboczą i koszulki dla pracowników. Lub możesz rozpowszechniać koszulki promocyjne na codzienne piątki.
 • Rozdawać jako gratisy: Markowe koszulki są solidnym prezentem dla klientów, którzy uczestniczyli w Twojej kampanii marketingowej lub właśnie dokonali dużego zakupu.
 • Oferta dla uczestników Twoich wydarzeń: Jeśli Twoja firma sponsoruje wydarzenie, stwórz trójniki do rozdania uczestnikom. Na przykład, jeśli sponsorujesz organizację charytatywną lub bieg, możesz zaoferować uczestnikom koszulki promocyjne w ramach podziękowania. 

7. Markowe torby 

Pytasz, co jest w torbie? To 3300 wyświetleń w ciągu 11 miesięcy. Torby reklamowe są idealnym miejscem między dawaniem czegoś estetycznego oraz przydatne dla Twoich klientów lub pracowników. 

Torby mają również wiele różnorodności-możesz wybrać Torby Na Ramię, Torby Na Laptopa, Torby Podróżne itp. W Good Things mamy nawet torby na wino i torby papierowe. 

Duża powierzchnia zapewnia również przyzwoitą powierzchnię reklamową. Możesz wyjść poza tradycyjne logo i slogan i urozmaicić markowe torby z pewną osobowością, taką jak europejski zespół konsultingowy, Integrated Consulting Group, dzięki unikalnemu projektowi torby. 

Jak używać markowych toreb jako produktu promocyjnego

 • Sprzedawaj na targach: Zabierz swoją markową torbę na targi lub imprezę firmową. Ludzie będą szukać czegoś do przechowywania swoich gadżetów i łup, a twoja torba może być idealnym rozwiązaniem.
 • Podaruj firmowy prezent: Wypełnij torbę markowym zabezpieczeniem lub innymi przedmiotami promocyjnymi, takimi jak skarpety, długopisy, nakrycia głowy lub butelki z wodą jako prezent firmowy.
 • Zaoferuj pracownikom spersonalizowany prezent: Dostarczaj markowe torby nowym pracownikom, aby zachować Akcesoria do laptopa i biurka. Możesz go podnieść, haftując w nim swoje imię.
 • Darowizna: Jeśli jesteś częścią lokalnej szkolnej organizacji charytatywnej lub wspierasz podobną sprawę, torby można dostosować, a następnie przekazać na odpowiednią sprawę. 

Który produkt promocyjny jest odpowiedni dla Twojej firmy?

Narzędzia promocyjne mają wielką wartość i mogą pomóc Twojej firmie-ale tylko wtedy, gdy są używane poprawnie. 

Ważne jest, aby pamiętać, że każda branża, Marka i klient jest inny. Podczas gdy te siedem produktów zapewnia różne możliwości, pamiętaj, aby dostosować je do swojej firmy, osoby kupującego i trendów, aby zmaksymalizować ich skuteczność. 

Oto kilka kluczowych pytań, które powinieneś sobie zadać:

 • Czy ten produkt promocyjny jest przydatnynd długotrwałe?
 • Czy moi klienci, pracownicy lub interesariusze potrzebują tego produktu? 
 • Czy ten produkt promocyjny będzie wielokrotnie używany? 
 • Czy ten produkt promocyjny pasuje do wartości mojej marki, misji i budżetu?

Kontakt Dobre Rzeczy aby znaleźć przedmioty, które zachwycają i tworzą trwały, pozytywny wpływ na twój biznes.