Apple Watch Series 7 uderza nowy niski $380 przed Czarny piątek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Najnowszy smartwatch Apple wyszedł w zeszłym miesiącu i choć nie bardzo różni się od serii 6, zaimponował nam większym wyświetlaczem i szybszym ładowaniem. Będąc najnowszym zegarkiem Apple, nie spodziewamy się dużych zniżek na serię 7 w tym sezonie wakacyjnym – ale możesz teraz uzyskać poręczny za $ 20 mniej na Amazon. Sklep internetowy ma kilka kolorów Serii 7 za 380 dolarów, co jest rekordowo niskie. Niektóre modele GPS + komórkowe są również $ 20 off, jeśli chcesz wiosna dla najbardziej niezależnej wersji zegarka.

Kup Series 7 (GPS) w Amazon – $380 kup Series 7 (GPS + komórkowy) w Amazon – $480

Series 7 zachowuje ten sam ślad z serii 6, ale Apple powiększył ekran przez odchudzanie ramek do zaledwie 1.7 mm. co to oznacza w praktyce jest to, że masz więcej nieruchomości ekranu na nadgarstku,co sprawia, że zauważalnie różnica w użyteczności. Wszystko jest nieco wyraźniejsze i mniej ciasne, a więcej rzeczy może zmieścić się na ekranie — jak wyświetlana klawiatura QWERTY, do której Series 7 ma dostęp w watchOS 8. Pozwala to na wpisywanie wiadomości iMessages w dowolnym momencie, chociaż niektórzy nadal wolą dyktowanie lub szybkie odpowiedzi na tę metodę.

Ten zegarek Apple Watch ładuje się również nieco szybciej niż poprzednie wersje. W naszych testach otrzymaliśmy 10% soku w zaledwie 10 minut ładowania, a Zegarek był w pełni zasilany w niecałą godzinę. Będzie to niewątpliwie przydatne, jeśli zapomnisz umieścić zegarek w ładowarce na noc lub jeśli skorzystasz z funkcji śledzenia snu Apple i chcesz włączyć zasilanie przed wyruszeniem na cały dzień.

W przeciwnym razie Seria 7 jest najbardziej wszechstronnym Apple Watch do tej pory. Dostajesz wszystkie czujniki i funkcje, w tym Czujnik Tlenu we krwi, narzędzie do pomiaru EKG, GPS, Monitor tętna, wysokościomierz i wiele innych. Ponadto otrzymujesz zawsze włączony wyświetlacz, który ułatwia sprawdzanie powiadomień bez podnoszenia nadgarstka. Jeśli od czasu ogłoszenia Serii 7 miałeś oko na nią, jest to najlepsza oferta, jaką widzieliśmy od tego czasu. Jednak ci, którzy mogą zrezygnować z takich rzeczy jak zawsze na wyświetlaczu i Krwi tlenu i EKG śledzenia, Apple Watch SE może być lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest również w sprzedaży za cały czas niskie $219.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.