Najlepsze oferty telewizyjne Black Friday 2021, które możesz uzyskać

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Poza tygodniami poprzedzającymi wielką grę, Czarny piątek to prawdopodobnie najlepszy czas w roku na zakup nowego telewizora. Niezależnie od tego, czy szukasz swojego pierwszego zestawu OLED, czy niedrogiego Smart TV, znajdziesz wiele opcji po tańszych niż zwykle cenach w Amazon, Best Buy i innych sprzedawcach detalicznych. Telewizory LG, Sony, Samsung, TCL i inne zostały zdyskontowane w tym roku-i warto zauważyć, że chociaż podkreślamy tutaj pewne rozmiary, prawdopodobnie przekonasz się, że jeśli jeden rozmiar jest w sprzedaży, inne rozmiary w tym samym asortymencie również zostaną zdyskontowane. A jeśli nie chcesz ulepszać swojego telewizora, w sprzedaży jest też kilka innych urządzeń kina domowego, w tym urządzenia do przesyłania strumieniowego, paski dźwiękowe i inne. Oto najlepsze oferty telewizyjne, wraz z najlepszą sprzedażą kina domowego, jaką mogliśmy znaleźć na czarny piątek.

55-calowy LG C1 OLED

LG

Smart TV LG Średniej klasy C1 OLED został przeceniony na 1300 dolarów. Działa na procesorze AI firmy α9 Gen 4K i obsługuje Game Optimizer, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos i polecenia głosowe z Alexą i Asystentem Google.

Kup 55-calowy LG C1 OLED w Amazon – $1,300 kup 55-calowy LG C1 OLED w Best Buy – $1,300

55-calowy LG G1 OLED

LG

Smart TV LG G1 OLED został przeceniony na 1700 dolarów. Część serii “gallery” wykorzystuje technologię paneli OLED evo, aby uzyskać lepszą jasność i wyraźniejszą Biel niż standardowe wyświetlacze OLED. Działa również na procesorze AI A9 Gen4 LG 4K i obsługuje funkcje takie jak G-SYNC, FreeSync, OLED Motion Pro i polecenia głosowe za pośrednictwem Alexa i Asystenta Google.

Kup 55-calowy LG G1 OLED w Amazon – $1,700 kup 55-calowy LG G1 OLED w Best Buy – $1,700

55-calowy LG A1 OLED

LG

LG A1 OLED TV jest w sprzedaży za 1100 dolarów. Seria A1 jest najtańszym z najnowszych zestawów OLED firmy, dzięki czemu zestawy te są dobrymi opcjami dla każdego, kto chce uaktualnić do OLED przy ograniczonym budżecie.

Kup 55-calowy LG A1 OLED w Amazon – $1,100 kup 55-calowy LG A1 OLED w Best Buy – $1,100

55-calowy Sony Bravia XR A80J OLED

Sony

Sony Premium BRAVIA XR A80J OLED set jest w sprzedaży za 1400 dolarów. Zawiera większość najlepszych technologii telewizyjnych firmy, w tym procesor poznawczy XR, obsługę HDMI 2.1, skalowanie 4K, klarowność ruchu XR i ulepszony dźwięk dzięki Acoustic Surface Audio+ i wbudowanym subwooferom.

Kup 55-calowy Sony Bravia XR A80J OLED w Amazon – $1,400 kup 55-calowy Sony Bravia XR A80J OLED w Best Buy – $1,400

48-calowy Sony Bravia A9S OLED

Sony

Sony Bravia A9S OLED Smart TV jest w dół do $1,200, lub $300 od jego normalnej cenie. Działa na procesorze X1 Ultimate firmy i obsługuje HDR i Dolby Vision, Acoustic Surface Audio, technologię X-Motion Clarity, AirPlay 2 i więcej.

Kup 48-calowy Sony Bravia A9S OLED w Amazon – $1,200 kup 48-calowy Sony Bravia A9S OLED w Best Buy – $1,200

55-calowy Sony X950H

Sony

Sony X950H LED smart TV jest w sprzedaży za $1,020, co jest 15 procent od. Chociaż nie jest to zestaw OLED, ten TELEWIZOR ma lokalne podświetlenie LED przyciemniania wraz z systemem operacyjnym Android TV, Asystentem Google i obsługą Alexa, trybem gry oraz kompatybilnością z AirPlay 2 i HomeKit.

Kup 55-calowy Sony X950H w Amazon – $1,020

55-calowy Samsung The Frame

Samsung

Ramka Samsunga jest w sprzedaży za 1000 dolarów. To jest telewizor, aby uzyskać, jeśli wolisz spojrzeć na coś ciekawszego niż czarna skrzynka, gdy nie oglądasz programu telewizyjnego lub filmu. Tryb artystyczny umożliwia wybieranie obrazów do wyświetlenia na ekranie, kiedy tylko chcesz, a także obsługuje skalowanie AI 4K i prawdziwsze kolory przy użyciu technologii Quantum Dot.

Kup 55-calową ramkę w Amazon – $1,000 kup 55-calową ramkę w Samsung – $1,000

85-calowy Samsung QN90A Neo QLED

Samsung

Ogromny 85-calowy QN90A Neo QLED smart TV Samsung jest $ 700 off teraz, sprowadzając go do $3,300. Posiada Quantum HDR 32x dla żywych, żywych kolorów, mini Diody LED dla lepszego kontrastu i dźwięku śledzenia obiektów+ dla bardziej wciągającego dźwięku.

Kup 85-calowy Samsung QN90A w Best Buy – $3,300

55-calowy telewizor Vizio OLED 4K

Vizio

55-calowy telewizor H1 OLED Vizio kosztuje teraz 300 dolarów, obniżając go do 1000 dolarów. To solidna cena za średniej wielkości zestaw OLED, który obsługuje Dolby Vision HDR, procesor IQ Ultra Vizio, gaming 120Hz z VRR i wbudowaną technologię AirPlay i Chromecast.

Kup 55-calowy Vizio OLED w Best Buy – $1,000

75-calowy telewizor Vizio serii P 4K

Vizio

75-calowy telewizor 4K Vizio z serii P kosztuje 400 dolarów, obniżając go do 1600 dolarów. Ten zestaw obsługuje pełne lokalne ściemnianie, szczytową jasność 1200 nitów, Dolby Vision HDR, Quantum Color, AirPlay 2 i więcej.

Kup 75-calowy Vizio P-Series w Amazon – $1,600

Roku Streambar

Valentina Palladino / Engadget

Roku Streambar jest teraz do $80, lub $50 od normalnej ceny. To kompaktowy soundbar, który ulepszy każdy salon, opierając się na Starym telewizorze ze słabym dźwiękiem. Daliśmy mu wynik 86 za solidną jakość dźwięku, obsługę Dolby Audio i wbudowaną technologię przesyłania strumieniowego 4K.

Kup Roku Streambar w Amazon – $80

Vizio Elevate soundbar

Vizio

Vizio Elevate soundbar jest w sprzedaży za $800, lub $300 off jego normalnej cenie. Chociaż nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy na urządzeniu od miesięcy. Ma wiele głośników wewnątrz głównej części, które obracają się w górę, gdy odtwarzasz zawartość Dolby Atmos lub DTS: X. Dodatkowo cały system ma 18 głośników, w tym bezprzewodowy subwoofer i dwa satelitarne głośniki surround, które można ustawić w dowolnym miejscu w pokoju.

Kup Vizio Elevate soundbar w Amazon – $800

Chromecast z Google TV

Google

Chromecast z Google TV spadł do $40, czyli $ 10 tańsze niż zwykle. Daliśmy urządzeniu wynik 86 za możliwości przesyłania strumieniowego 4K HDR, obsługę Dolby Vision i Atmos oraz bardzo potrzebny i poręczny nowy pilot.

Kup Chromecast z Google TV w Best Buy – $40

Fire TV Stick 4K Max

Amazonka

Nowy Ogień TV Stick 4K Max spadła do $35. Posiada wszystkie funkcje standardowego Fire TV Stick 4K Plus wsparcie dla WiFi 6 i obraz w obrazie live view.

Kup Fire TV Stick 4K Max W Amazon – $35

Fire TV Stick 4K

Amazonka

Amazon Ogień TV Stick 4K jest na sprzedaż za $25 teraz. Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby uzyskać 4K Streaming TV do telewizora, plus obsługuje Dolby Audio i polecenia głosowe Alexa.

Kup Fire TV Stick 4K w Amazon – $25

Fire TV Stick Lite

Amazonka

Ogień TV Stick Lite spadła do $18. Zapewnia przesyłanie strumieniowe 1080p, dostęp do usług takich jak Netflix i Prime Video oraz może przesyłać strumieniowo muzykę z usług takich jak Spotify i Pandora.

Kup Fire TV Stick Lite W Amazon – $18

Roku Streaming Stick 4K

Roku

Nowy Roku Streaming Stick 4K jest na sprzedaż za $30, lub $20 od normalnej ceny. Opiera się na technologii w Streaming Stick+, obsługując zawartość 4K HDR10+, Dolby Vision, dalekiego zasięgu WiFi, wyszukiwanie głosowe i sterowanie telewizorem za pomocą dołączonego pilota.

Kup Roku Streaming Stick 4K w Amazon – $30

NVIDIA Shield TV

Engadget

NVIDIA Shield TV spadła do 129 dolarów, czyli około 20 dolarów tańsze niż zwykle. Jest to jedno z bardziej wydajnych urządzeń strumieniowych dostępnych obecnie dzięki procesorowi Tegra X1+, obsłudze Dolby Vision HDR, Dolby Atmos, Chromecast 4K i skalowaniu 4K zasilanym Sztuczną Inteligencją.

Kup NVIDIA Shield TV w Amazon – $129 kup Nvidia Shield w Best Buy – $129

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.