Najlepsze prezenty dla początkującego influencera w twoim życiu

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Na szczęście nie musisz rozumieć świata mediów społecznościowych, aby kupować prezenty dla Tiktokerów, Instagrammerów, YouTuberów i streamerów na żywo w swoim życiu. Podstawy tworzenia treści są stosunkowo proste-światła, kamera, akcja-a reszta to osobisty styl. I hashtagi, oczywiście. Jeśli Twoja lista wakacji jest wypełniona ludźmi, którzy mieszkają online, są to prezenty, które z pewnością je uczynią.

Elgato Stream Deck MK.2

Will Lipman Photography dla Engadget

Bycie influencerem mediów społecznościowych jest zajętym biznesem i nic nie pomaga w organizowaniu wszystkich tych aplikacji, takich jak Stream Deck MK Elgato.2. Stream Deck posiada 15 konfigurowalnych przycisków LCD, które można wykorzystać do łatwego uruchamiania i zarządzania wszelkiego rodzaju kluczowymi programami, takimi jak YouTube, Spotify, PhotoShop i OBS. Zazwyczaj można znaleźć MK.2 za około $150, i jest sprzedawany wraz z siedmioma płytkami czołowymi, które sprawiają, że wygląda uroczo, nawet gdy tylko tam siedzi, dostępne za $ 10 każdy. – Jessica Conditt, Starszy Redaktor

Kup Elgato Stream Deck w Amazon – $150

Fujifilm X-T4

Will Lipman Photography dla Engadget

Jeśli wybierasz się na wszystko-w tym sezonie wakacyjnym, równie dobrze możesz zdobyć to, co najlepsze. Jeśli chodzi o aparaty APS-C, trudno jest pokonać aparat Fujifilm X-T4. Rejestruje niezwykle ostre obrazy z dokładnymi kolorami, a także nagrywa wideo w rozdzielczości 4K.ma niezbędny wyświetlacz typu flip-out i doskonałą stabilizację obrazu, a wszystko wokół, jest uważany za jeden z najlepszych. Jeśli to pomoże, pomyśl o tym jako o inwestycji w mały biznes społecznościowy ukochanej osoby. – J. C.

Kup Fujifilm X-T4 w B&H – $1,700

Illuminated Dreamz Custom TikTok sign

Illuminated Dreamz

Większość z nas nigdy nie będzie profesjonalnymi gwiazdami mediów społecznościowych, ale niestandardowy znak podświetlany diodami LED z uchwytem TikTok jest wystarczająco fajny, możesz po prostu poczuć się jak jeden. Znaki pozwalają oświetlić uchwyt zmieniającymi kolor diodami LED, oczywiście obok logo TikTok. A jeśli twoja wybrana platforma społecznościowa nie jest TikTok, dostępne są również opcje YouTube i Twitch. Znak jest nawet wyposażony w pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu można zmienić kolory i ustawienia oświetlenia, aby dopasować je do nastroju-lub strumienia. – Karissa Bell, Starszy Redaktor

Kup niestandardowy znak na Etsy – $95

Kawaii Cat Ring Light

Oświetlenie Kawaii

Prawdopodobnie widziałeś swój udział w światłach pierścieniowych, ale prawdopodobnie nie widziałeś jednego z wbudowanymi uszami kota. Czy to trochę więcej? Tak. Czy to najsłodsze światło pierścieniowe, jakie kiedykolwiek widziałeś? Też tak. Ale oprócz tego, że jest ładny, Kawaii Lighting ‘ s cat ring light jest również naprawdę solidnym światłem pierścieniowym. Przy 65W z 10 poziomami ściemniania może zmienić się z super jasnego na wystarczająco jasny, a dołączony pilot zdalnego sterowania powinien ułatwić zmianę rzeczy. Jest również wyposażony w 68-calowy regulowany stojak i trzy wbudowane uchwyty telefonu, dzięki czemu możesz uzyskać idealny kąt (lub kąty) przy każdym strzale. – K. B.

Kup ring light W Kawaii Lighting – $199

Lampa Lightsmoon Line

Lightsmoon

Oto, gdzie ten osobisty styl wchodzi w grę. Lampa Line firmy Lightsmoon to eleganckie, minimalistyczne światło, które tworzy natychmiastowe wibracje. Kolejka Lampa jest zaprojektowana tak, aby pasowała do narożnika pokoju lub w pobliżu ściany, gdzie jej 150-centymetrowy pasek świeci na powierzchni, odbijając światło dookoła. Obsługuje niemal nieskończoną gamę kolorów i ma ponad 300 efektów świetlnych, a sama ramka jest w kolorze czarnym lub białym. – J. C.

Kup lampę Line W Lightsmoon – $120

Neewer Green Screen

Neewer

Zielony ekran jest idealnym sposobem dla streamera lub Youtubera, aby zacząć zwiększać swoje treści. Posiadanie fizycznego zielonego ekranu daje o wiele większą elastyczność, aby grać z tłem lub po prostu pozbyć się wszystkiego, co rozprasza w twoim otoczeniu. Ten jest świetny, ponieważ na około 60 cali szerokości i 78 cali wysokości, będziesz miał dużo miejsca do pracy bez uczucia ciasno. A kiedy skończysz, zgrabnie się składa w łatwo przenośną aluminiową walizkę. – K. B.

Kup zielony ekran w Amazon – $162

Razer Kraken BT Kitty Edition

Razer

Nie pytaj o kocie uszy — po prostu wspieraj osobę w swoim życiu, która chce je nosić. Razer to kultowa marka gier, dzięki czemu Kraken BT Kitty Edition jest idealna dla streamera na żywo lub influencerki e-girl w twoim życiu. Zestaw słuchawkowy obsługuje Bluetooth 5.0 (to jest to, co oznacza “BT”, choć istnieje również czarna wersja Przewodowa za $150), jest różowy i ma dwa podświetlane uszy kota tuż na górze. Kraken BT Kitty Edition wykorzystuje Razer Chroma RGB do zasilania lampek na uszach-zarówno feline, jak i rzeczywistych nauszników — co oznacza, że można je również dostosować. – J. C.

Kup Kraken BT Kitty Edition w Amazon – $100

SoJourner Holographic Rave Fanny Pack

SoJourner

Potrzeba wielu akcesoriów, gadżetów i sprzętu, aby zarządzać udaną obecnością społeczną, a holograficzna Fanny Pack od SoJourner to idealny sposób, aby utrzymać to wszystko w modnej torbie. Pakiet jest dostępny w wielu kolorach, aby dopasować się do unikalnego stylu twojej ukochanej osoby, z trzema kieszeniami i regulowanym paskiem w talii. Najlepsze jest to, że to tylko około $20. – J. C.

Kup fanny pack w Amazon – $17

Co Meme TikTok Edition

Co Meme

Nie ma lepszego prezentu dla opętanych społecznie niż wydanie TikTok “What Do You Meme”. Podobnie jak inne iteracje gry, pożycza meme-godne momenty z IRL (w tym przypadku, TikToK) i gracze rywalizują wymyślić najzabawniejsze podpisy. Sama gra jest na tyle prosta, że nawet ci z zerową wiedzą na temat TikTok może grać, ale nadal powinny mieć wystarczająco dużo pisanek, aby utrzymać prawdziwych fanów zaangażowanych. Jako dodatkowy bonus, wersja gry TikTok ma również kody QR na odwrocie, które zaprowadzą cię prosto do odpowiedniego wideo na każdej karcie. – K. B.

Kup co Meme w Amazon – $25