Pierwsza edycja Chevy Silverado EV wyprzedana w 12 minut

Wkrótce po tym, jak GM oficjalnie ujawnił Chevrolet Silverado EV na targach CES, okazało się, że $105,000 RST pierwsza edycja już wyprzedane. Według CEO GM Mary Barra, wszystkie te pojazdy zostały rozbite w zaledwie 12 minut.

Barra powiedział Bloomberg oczekuje się, że wariant work truck będzie dostępny wiosną 2023 r., A GM planuje rozpocząć dostarczanie pierwszej pierwszej edycji jesienią. Regularny RST zaczyna się od $39,900, choć nie dotrze do lata 2024.

Nie jest jasne, ile RST pierwsza edycja Silverados były dostępne w przedsprzedaży, ale swift wyprzedać nie jest super zaskakujące, biorąc pod uwagę popularność silnika spalinowego Silverado. Najwyraźniej istnieje powszechny apetyt na elektryczne przetworniki. Ford musiał wstrzymać produkcję F-150 Lightning z powodu przytłaczającego popytu.w tym tygodniu producent ogłosił plany podwojenia mocy produkcyjnych do 150 tys. pojazdów rocznie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.