Google Pixel 6 nie ładuje się tak szybko, jak można się spodziewać

Czy kupiłeś Google Pixel 6 mając nadzieję, że (opcjonalnie) Ładowarka 30W doładuje Twój telefon w pośpiechu? Może będziesz musiał złagodzić swoje oczekiwania. Android Authority testy sugerują, że Pixel 6 i 6 Pro nie zbliżają się do uderzenia w sufit 30W. W praktyce Ładowarka osiągała 22W-niewiele lepiej niż ładowarka 18W z Pixela 5.

Telefony wydają się spełniać roszczenia Google do osiągnięcia 50 procent opłaty w 30 minut. Ładowanie zwęża się bardzo szybko po tym, choć, i telefon spada z nowszej dostawy zasilania USB PPS standard ładowania do starej specyfikacji PD 2.0 gdy bateria osiągnie 75 procent. Dzięki cegle 30W nie oszczędzasz zbyt wiele czasu, a największe oszczędności wynoszą 50% (31 minut w porównaniu z 40).

Samsung Galaxy S21 Ultra ciągnie więcej ogólnej mocy za pomocą tej samej Ładowarki, zwęża się mniej agresywnie i utrzymuje przy użyciu nowszego standardu ładowania przez cały czas, zgodnie z wynikami testu. Podczas gdy bateria S21 Ultra robi się cieplejsza, nadal jest stosunkowo chłodna.

Poprosiliśmy Google o komentarz. AA uważał, że problem może być związany z oprogramowaniem, ponieważ algorytm ładowania wydawał się” praktycznie identyczny ” z algorytmem Pixel 5. Ważne jest również, aby podkreślić, że marketerzy Google nie obiecują ładowania 30W, tylko pół godziny szybkiego ładowania. Jednak to nie jest to, co oznacza Ładowarka 30W, a znajomy profil ładowania wskazuje, że Pixel 6 może potrzebować aktualizacji oprogramowania, aby osiągnąć pełny potencjał.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.