Strona Sklepu Google Play może uzyskać długo oczekiwany redesign

Sklep Google Play w sieci jest przestarzały, delikatnie mówiąc — duży pasek boczny i listy przypominające karty nie wyglądałyby nie na miejscu na telefonie z Androidem Lollipop. Firma wydaje się jednak gotowa przenieść swój portal w czasy współczesne. Android Police pewien typer powiedział, że odkrył przeprojektowany Sklep Play, który jest znacznie bardziej zgodny z obecną aplikacją mobilną.

Rethink wydaje się usunąć duży pasek boczny i karty na rzecz prostego systemu nawigacji cztery przyciski i duże, czyste wyglądające oferty z automatycznego odtwarzania trailerów do gier. Aplikacje można filtrować według typu urządzenia. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do biblioteki lub zrealizować kartę podarunkową, opcje takie jak te zostały przeniesione do przełącznika konta wspólnego z aplikacjami Google web apps.

AP charakteryzował się przeprojektowaniem jako “praca w toku” i musiał przełączyć się na koreański Sklep Play (działała również wersja tajwańska), aby go zobaczyć. Zapytaliśmy Google, czy może skomentować ten możliwy test. Jeśli strona wskazuje na większy remont, może być mile widziane, jeśli rutynowo kupujesz aplikacje i multimedia z komputera.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.