Najnowszy zwiastun “Belle” wprowadza nas w olśniewający wirtualny świat filmu technicolor

Wraz z premierą najnowszego filmu Mamoru Hosody w amerykańskich kinach w ten piątek, Studio Chizu i dystrybutor filmu udostępnili nowy zwiastun dla Belle. Ponad trzyminutowy klip pokazuje w całości scenę otwierającą film, wprowadzając nas w, Belle ‘ s metaverse-jak wirtualny świat. Zwiastun jest przede wszystkim wizytówką wirtuozowskiej animacji studia Chizu, ale możemy również usłyszeć równie świetny angielski cover “u” Millennium Parade i dowiedzieć się więcej o scenerii.

Metaverse był ostatnio gorącym tematem dzięki w dużej mierze pracy, jaką meta zrobiła, aby promować tę koncepcję jako kolejną dużą ewolucję Internetu, ale Belle reżyser Mamoru Hosoda od dłuższego czasu zastanawia się, co wirtualne światy mogą oznaczać dla naszych relacji międzyludzkich. W 2009 roku wyreżyserował Wojny Letnie. Film ten wyobraża sobie świat, w którym wszystko jest połączone oddzielnym cyfrowym światem. Ponad dekadę temu pomysł wydawał się dziwaczny. Teraz wydaje się to przewidujące.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.