Lenovo Smart Clock 2 w zestawie z inteligentnym światłem jest już w sprzedaży za $25

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Lenovo odniosło sukces w inteligentnej przestrzeni wyświetlania Google dzięki małym inteligentnym zegarom dzięki prostocie urządzeń i przystępnym cenom. Firma wprowadziła skromnie zaktualizowany Inteligentny Zegar 2 w tym roku, a teraz Walmart ma jedną z najlepszych ofert, jakie widzieliśmy na nim od czasu debiutu. Możesz odebrać Lenovo Smart Clock 2 plus jedną z inteligentnych żarówek firmy za jedyne $25, czyli około $ 45 od normalnej ceny. Ten pakiet nie jest dostarczany z bezprzewodową bazą ładującą, którą Lenovo wprowadziło z inteligentnym zegarem 2, ale weź pod uwagę, że sam wyświetlacz wynosi dziś 50 USD w Best Buy, ta transakcja byłaby świetna, nawet jeśli żarówka nie była na zdjęciu.

Kup Lenovo Smart Clock 2 bundle w Walmart – $25

Projekt inteligentnego zegara 2 różni się nieco od oryginału tym, że ma szerszą podstawę, ale rozmiar ekranu o przekątnej 4 cali pozostaje taki sam. Lenovo przesunęło również głośniki na przód urządzenia, co spowodowało większy podbródek pod wyświetlaczem. Nie przeszkadza to minimalistycznemu wyglądowi inteligentnego zegara, a ponieważ oznacza to również, że głośniki wystrzeliwują teraz na zewnątrz, powinno to pomóc w dotarciu do uszu rozbrzmiewającego szumu alarmu, niezależnie od położenia zegara w stosunku do łóżka.

Największą nową funkcją inteligentnego zegara 2 jest to, że ekran może teraz podwoić się jako światło nocne i można przesunąć palcem w dół na wyświetlaczu, aby go włączyć. Nadal możesz poprosić asystenta Google, aby aktywował lampkę nocną, ale Dodatkowy gest sprawia, że nie mieć porozmawiać, żeby uzyskać dodatkowe światło w środku nocy. W przeciwnym razie Inteligentny Zegar 2 może zrobić wszystko, co oryginalne urządzenie, w tym wyświetlać prognozy pogody, włączać alarmy, odtwarzać muzykę i kontrolować inteligentne urządzenia domowe. Lenovo po raz kolejny trzymało kamerę poza równaniem, co sprawi, że Smart Clock 2 będzie bardziej atrakcyjną opcją dla tych, którzy nie chcą rozmawiać wideo za pomocą alarmu na stoliku nocnym.

Nie możemy mówić o jakości inteligentnej Żarówki Lenovo, która jest zawarta w pakiecie, ale możemy powiedzieć, że obsługuje opcje białe i kolorowe z regulowaną temperaturą i jasnością. Oprócz aplikacji mobilnej towarzyszącej, możesz sterować żarówką za pomocą Asystenta Google lub Alexa-i oczekujemy, że możesz to zrobić za pomocą tego pierwszego sporo, jeśli wybierzesz ten pakiet. Jeśli masz mały pokój w domu, który chcesz zrobić nieco mądrzejszy, ten pakiet Lenovo jest solidny, niedrogi sposób, aby to zrobić.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.