Mac Mini M1 jest do $150 off, plus reszta tygodnia najlepsze oferty tech

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Pomimo wakacji za nami, w Internecie wciąż krążą dobre oferty technologiczne. Chociaż prawdopodobnie nie zobaczymy głębokich zniżek, które widzieliśmy w listopadzie i grudniu przez jakiś czas, oferty, które są obecnie dostępne, są godne uwagi na tę porę roku. Wiele inteligentnych urządzeń Google jest w sprzedaży, w tym Nest Hub drugiej generacji za 60 USD i Nest Audio za 75 USD. Apple Mac Mini M1 jest tak niskie, jak $600 dla modelu podstawowego, podczas gdy iPad Air jest $ 60 off. Oto najlepsze oferty technologiczne z tego tygodnia, które nadal możesz uzyskać dzisiaj.

Mac Mini M1

Engadget

Podstawowy Mac Mini M1 jest $100 off dzięki sprzedaży i dodatkowy kupon, sprowadzając go do $600. Model ten działa na chipsecie M1 wraz z 8GB PAMIĘCI RAM i 256GB pamięci masowej. Jest to najtańsza maszyna M1 firmy Apple, dzięki czemu jest to dobra opcja, jeśli potrzebujesz ulepszonego pulpitu. Jeśli wolisz zainwestować w bardziej wydajną wersję, Adorama ma Mac Mini M1 z 16 GB PAMIĘCI RAM i 256 GB pamięci za 750 USD lub 150 USD mniej niż zwykle.

Kup Mac Mini M1 w Amazon – $ 600 kup Mac Mini Mi1 (16GB) w Adorama – $750

iPad Air

Engadget

IPad Air 2020 jest już w sprzedaży za 539 USD lub 60 USD od normalnej ceny. Tabletowi daliśmy wynik 90 za jego szybką wydajność i szybkość WiFi, zdrową żywotność baterii i atrakcyjny, zaktualizowany wygląd.

Kup iPad Air w Amazon – $539

Apple Watch Series 7

Apple

45mm, GPS + Cellular Series 7 smartwatch jest $ 120 off, sprowadzając go do rekordowo niskiego fo $629. Otrzymujesz najnowsze i Świetne od Apple w serii 7, a my daliśmy Zegarek wynik 90 za większy wyświetlacz, szybsze ładowanie i przydatność watchOS 8.

Kup serię 7 (45mm, GPS + komórkowy) w Amazon – $629

10,2-calowy iPad

Nathan Ingraham / Engadget

Najnowszy iPad Apple z 256GB pamięci i łączności komórkowej jest w sprzedaży za $579, lub $30 od jego normalnej stawki. Ten model zdobył od nas wynik 86 za ulepszony przedni aparat, lepszą wydajność i doskonałą żywotność baterii.

Kup 10,2-calowy iPad (256GB, komórkowy) w Amazon – $579

24-calowy iMac M1

Apple

Srebrny 24-calowy iMac M1 jest o 50 dolarów tańszy niż zwykle w Amazon, więc można go dostać za 1249 dolarów. Cienki i lekki pulpit otrzymaliśmy 89 punktów za jego szybką wydajność, oszałamiający wyświetlacz i łatwą do przenoszenia obudowę.

Kup 24-calowy iMac M1 w Amazon – $1,249

Google Nest Audio

Engadget

Inteligentny Głośnik Nest Audio obniża się do $75, czyli 25 od zwykłej ceny. Chociaż nie jest tak dobry jak cena Black Friday, nadal jest to dobra zniżka na jeden z naszych ulubionych inteligentnych głośników. Zdobył od nas wynik 87 za doskonałą jakość dźwięku, tryb stereo i minimalistyczny design. Możesz również odebrać Gniazdo Mini za jedyne $25. 

Kup Nest Audio w Best Buy – $75 kup Nest Audio w Adorama – $75

Google News Hub (2. gen)

Cherlynn Low / Engadget

Druga generacja Nest Hub została obniżona do $60, lub $ 40 od normalnej ceny. To także tylko $10 więcej niż to było w okresie świątecznych zakupów. Przyznaliśmy mu wynik 89 za ładny 7-calowy wyświetlacz, lepszą wydajność i jakość dźwięku oraz nowe funkcje śledzenia snu (mea)ture.

Kup Nest Hub (2. gen) w Best Buy -$ 60 kup Nest Hub (2. gen) w Adorama – $60

Kontroler Bezprzewodowy Xbox Elite Series 2

Walmart ma kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 za 140 USD lub 40 USD od normalnej ceny. Jest to tylko 5 usd więcej niż jego cena w Czarny piątek, co czyni go dobrą okazją do zdobycia nowego kontrolera w jednej z najlepszych cen, jakie widzieliśmy. To akcesorium ma wiele funkcji premium, w tym sześć drążków o regulowanym naprężeniu, cztery łopatki, dwa pady kierunkowe i wsparcie dla maksymalnie trzech niestandardowych profili.

Kup Elite Wireless Controller Series 2 w Walmart – $140

Nowe oferty techniczne

Fitbit Charge 5

Charge 5 fitness tracker jest w dół do $130 w HSN, co jest powrotem do ceny w Czarny piątek. Urządzenie wearable uzyskało wynik 82 za dokładny GPS, ulepszoną konstrukcję i wielodniową żywotność baterii.

Kup opłatę 5 w HSN – $130

Logitech Streamcam

Kamera internetowa firmy Logitech, Streamcam, jest w sprzedaży za 150 USD. Chociaż nie jest rekordowo niski, nadal jest to 20 USD od normalnej ceny i przyzwoita oferta. Dzięki doskonałej jakości wideo 1080P/60fps, solidnym wbudowanym mikrofonom i możliwości nagrywania w orientacji poziomej lub pionowej stało się naszym najlepszym przewodnikiem po kamerach internetowych.

Kup Logitech Streamcam w Amazon – $150

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.