Mac Mini M1 z 16GB PAMIĘCI RAM jest $ 100 off teraz

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Podczas gdy Mac Mini M1 w sprzedaży w Amazon nadal są dostępne i niedostępne, możesz pobrać wersję pulpitu z dodatkową pamięcią RAM za mniej w Adorama. Sklep internetowy ma Mac Mini M1 z 16GB PAMIĘCI RAM i 256GB pamięci za $799, lub $100 od normalnej ceny. To dwa razy więcej pamięci RAM w modelu podstawowym i konfiguracja, która nie jest tak łatwo dostępna u sprzedawców zewnętrznych.

Kup Mac Mini M1 (16GB RAM) w Adorama – $799

Nadal możesz uzyskać pulpit z 512 GB pamięci za $ 750 W Amazon, jeśli wolisz zwiększyć ilość pamięci. Ale dodatkowa pamięć RAM może być bardzo przydatna, ponieważ pomoże płynniej wykonywać wielozadaniowość. Bazując na naszym doświadczeniu testowania innych maszyn M1, takich jak MacBook Air, Mac Mini M1 powinien już czuć się szybki i płynny dzięki wzrostowi wydajności spowodowanemu przez zaktualizowany chipset Apple. Ma ośmiordzeniowy procesor i ośmiordzeniowy procesor graficzny, a także silnik neuronowy do obsługi zadań pochylonych przez maszynę. Dodanie dodatkowej pamięci RAM do miksu tylko poprawi wrażenia, zwłaszcza podczas robienia rzeczy takich jak edycja wideo, uruchamianie dziesiątek kart przeglądarki i wiele innych.

Najnowszy Mac Mini polega na ulepszeniach wydajności, co oznacza, że nie wygląda tak różnie od poprzednich modeli. Ma wiele portów, w tym dwa porty USB-A, Dwa porty Thunderbolt, port HDMI, port Ethernet i gniazdo słuchawkowe. Jest to dobra opcja dla tych, którzy nie mają dużo miejsca, ale chcą zainwestować w zmodernizowaną, uniwersalną maszynę do swojego domu.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.