Młyn połyka RPP. Technicolor rozwija się globalnie

Technicolor Creative Services włącza czcigodną firmę produkcyjną MPC Advertising do swojej drugiej dużej marki The Mill, aby stworzyć to, co twierdzi, że jest największym pakietem VFX, produkcji i empirycznych studiów marketingowych obsługujących branżę reklamową na całym świecie.

New Mill Group, w skład której wejdą studia otwarte w 2022 roku w Seulu, Szanghaju i Mexico City, poprowadzi nowo mianowany prezes Josh Mandel.

W The Mill zatrudniono również wielu pracowników, głównie z renomowanych agencji reklamowych, w tym R/GA: Alex Wills jako chief experience officer, Alex Schneider jako chief brand officer, Anna Fogg jako global strategy director I Aleissia Laidacker jako global director of creative technology (L-R poniżej.)

CEO Mandel mówi: “rozszerzenie naszej oferty biznesowej jest odpowiedzią na nowe wyzwania, przed którymi stoją marki, które chcą dotrzeć i zaangażować odbiorców w nowe i powstające przestrzenie online i wirtualnie. Przestrzenie te stwarzają nowe możliwości kształtowania doświadczenia konsumenckiego, które wymaga najnowszych efektów wizualnych i ulepszonego technologicznie opowiadania historii.”

Chief experience officer Wills mówi: “naszym celem jest wymyślanie i tworzenie innowacyjnych treści i doświadczeń, które czerpią z naszego 30-letniego Dziedzictwa wizualnego opowiadania historii i wyjątkowego zrozumienia współczesnych odbiorców. Rozwijająca się technologia pozwala markom, produktom i obiektom rozrywkowym coraz bardziej zbliżać się do odbiorców na nowe sposoby.”