Rano: ASUS zrobił 17-calowy składany tablet OLED

Podwójne ekrany, składane Tablety OLED, zakrzywione pionowe ekrany i wiele innych. Tegoroczne CES może być ciszej, bardziej podziałów romans, ale prawie każdy miał jakieś dziwne wyświetlacze, aby pokazać.

55-calowy monitor gamingowy Odyssey firmy Samsung jest zakrzywiony, aby zapewnić bardziej wciągającą rozgrywkę. Jednak może również obracać się o 90 stopni, aby uzyskać więcej … arkuszy kalkulacyjnych i kanałów Slack? Można go obracać i przechylać za pomocą stojaka z regulacją wysokości, dzięki czemu można ustawić go pod optymalnym kątem — zaskakująco ważne, gdy masz bardzo wysoki, zakrzywiony ekran.

ASUS

Jest też ZenBook 17 Fold firmy ASUS, Tablet OLED, który dzięki klawiaturze w dolnej części ekranu może się ukryć jak laptop o przekątnej 12,5 cala. Jeśli chcesz korzystać z całego 17-calowego wyświetlacza, możesz podnieść tablet i osobno korzystać z klawiatury. Obrazy wyglądają jak potężne koncepcyjne produkty sprzed kilku lat-ASUS zaprezentował tę formę jako Project Precog w 2018 roku-ale jest to oryginalne urządzenie skierowane do sklepów. Miejmy nadzieję, że ASUS wyciągnął wnioski z prób Lenovo i Microsoftu w foldables.

– Mat Smith

Okład jest osadzony w milionach mikrokapsułek.

BMW

BMW zaprezentowało wygląd zewnętrzny pojazdu e-ink, który może zmieniać kolor w zależności od pogody i warunków drogowych lub tylko nastroju. Niestety nie, ta futurystyczna funkcja nie jest jeszcze gotowa do produkcji, mimo że pojawiła się na pokazie na pojeździe demonstracyjnym na żywo. Obecna iteracja może zmieniać się tylko pomiędzy parą kolorów, stąd monochromatyczny wygląd e-czytelnika, który widzisz tutaj. Jednak paleta może ostatecznie rozszerzyć się, aby wyświetlić tęczę odcieni.

Czytaj dalej.

W obu edycjach firma zamierza osiągnąć zasięg 400 mil.

GM

Wreszcie, podczas targów CES 2022 w środę, GM oficjalnie zaprezentował nowy Chevrolet Silverado EV 2024, drugi w pełni elektryczny model GM zbudowany na platformie akumulatorowej Ultium.

W pełni elektryczny Pełnowymiarowy pickup będzie dostępny w dwóch wersjach, Gdy pojawi się pod koniec przyszłego roku: pierwsza edycja RST i model WT przeznaczony do użytku floty. Oba będą miały zasięg około 400 mil.

Czytaj dalej.

Potrzebuje vocodera.

Razer

Pierwsza inteligentna Maska Razer, Zephyr, trafiła do sprzedaży w październiku za 100 dolarów i szybko się wyprzedała. Dwa lata od kiedy po raz pierwszy ujawnił swoją maskę debiut, firma planuje teraz wydać wersję Pro maski w 2022 roku. Będzie miał wszystkie funkcje standardowego modelu, w tym Aktywny System Filtracji z dwoma wentylatorami z filtrami N95 i podświetleniem RGB, ale dodaje wzmocnienie głosu w miksie.

Wzmocni twój głos o 60 decybeli w odległości do jednego metra. Przycisk z boku pozwoli Ci włączać i wyłączać tę funkcję. Niestety, śmieszne głosy nie są uwzględnione.

Czytaj dalej.

Dostępnych jest tylko 1337 lokali. Westchnij.

Oprócz nowych laptopów, masek i koncepcji, Razer połączył siły z Fossil, aby wprowadzić na rynek specjalny smartwatch. Smartwatch Razer X Fossil Gen 6 na CES 2022 jest w zasadzie tym, czego można się spodziewać: dość standardowym urządzeniem do noszenia systemu operacyjnego z paskami i twarzami, które są jednoznacznie zielone i Razery.

Czytaj dalej.

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Ultraszeroki 17-calowy laptop Lenovo ma 8-calowy ekran obok klawiatury

Apple 24-calowy iMac M1 jest teraz tańszy niż kiedykolwiek na Amazon

> Oglądaj konferencję prasową Sony ces 2022 w niecałe dziewięć minut

KeyMander Nexus Gaming KVM łączy Twój komputer z Xbox, Switch i PS4

Nowy czujnik stłuczenia szkła Ring robi dokładnie to, co myślisz

Obejrzyj konferencję NVIDIA CES 2022 w niecałe 10 minut

Modele OLED ZenBook 14 firmy ASUS doczekały się dużego przeprojektowania i najnowszych układów

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.