Rano po: połączone hantle, które Alexa Amazon może dostosować

WFH nie chodziło tylko o pracę w domu. Dla osób z napędem oznaczało to również treningi z domu. Wiele firm rozkwitło, dostosowując się do wielu z nas, przenosząc nasze treningi i ćwiczenia z siłowni do salonu / pokoju zapasowego / tego rogu sypialni. Wahadło się odchyla, gdy niektóre siłownie wstępnie otwierają się, a my wracamy do stojaka, który nie pasował do naszego malutkiego Kawalerki. Ale to nie powstrzyma firm fitness przed wprowadzaniem nowych mieszanek sprzętu z sztuczkami technicznymi, mając nadzieję, że będziesz skłonny ulepszyć swój sprzęt.

Regulowane hantle NordicTrack można podłączyć do dowolnego urządzenia innej firmy obsługującego Amazon Alexa, aby szybko dostosować wagę od 5lbs do 50lbs (w krokach 5lb) za pomocą tylko głosu. Asystent głosowy, niestety, nie zmusi cię do kilku dodatkowych powtórzeń.

Jest subskrypcja usługi szkoleniowej, aby przejść wraz z hantlami $429-dostępne teraz – ale na szczęście nie jest to wymagane.

– Mat Smith

Kolejne pole minowe.

Sony

Horizon Forbidden West to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PS5. Jednak nieco ponad miesiąc przed pojawieniem się RPG akcji 18 lutego, wygląda na to, że niedokończona wersja gry wyciekła. To kolejny problem dla Sony. Miesiące przed The Last of Us Part II została wydana, duża część gry, w tym przerywniki filmowe ze spoilerami fabularnymi, wyciekła do sieci.

Czytaj dalej.

NASA wcześniej zdalnie potwierdziła obecność substancji.

China Daily CDIC / reuters

Chiński lądownik księżycowy Chang ‘ E-5 znalazł wodę na powierzchni Księżyca. po raz pierwszy naukowcy odkryli na miejscu dowody na istnienie tej substancji na ziemskim satelicie. Chińscy naukowcy twierdzą, że lądownik wykrył oznaki cząsteczek wody lub hydroksylu, Bliskiego chemicznego kuzyna H2O.

Chińscy naukowcy uważają, że większość cząsteczek przybyła na Księżyc w procesie zwanym implantacją wiatru słonecznego. Naładowane cząstki słońca wypędziły atomy wodoru na powierzchnię Księżyca, gdzie później połączyły się z tlenem, tworząc wodę i hydroksyl. Badanie opiera się na ustaleniach NASA opublikowanych w 2018 roku, kiedy to znalazła dowody na obecność wody na nasłonecznionych powierzchniach Księżyca za pomocą lotniczego teleskopu podczerwieni.

Czytaj dalej.

Złapać Snorlax.

Policja zwolniła dwóch policjantów za zignorowanie napadu 15 kwietnia 2017 roku, decydując się na grę Pokémon Go. Zamiast odpowiedzieć na wezwanie radiowe domagające się wsparcia za kradzież w Macy ‘ s W Centrum Handlowym Crenshaw, policjanci podobno spędzili następne 20 minut jazdy, aby złapać Snorlax.

Lozano i Mitchell odmówili gry Pokémon Go i nalegał, że tylko “rozmawiają” o grze, ale kamera w samochodzie ujawniła, że omówili wezwanie do kradzieży i zdecydowali się zignorować. Inny oficer również widział, jak Krążownik opuszcza teren po wezwaniu.

Czytaj dalej.

Premiera odbędzie się 31 stycznia.

Associated Press (AP) rozpocznie sprzedaż swojego “wielokrotnie nagradzanego współczesnego i historycznego fotoreportażu” jako niewymiennych tokenów 31 stycznia. agencja prasowa połączyła siły z dostawcą technologii blockchain Xooa, aby rozwinąć rynek dla swoich NFTs, który zadebiutuje z początkową kolekcją, którą wyda po otwarciu.

Pierwsza kolekcja AP zawiera wzbogaconą cyfrowo Nagrodę Pulitzera imagowie w różnych kategoriach, takich jak przestrzeń, klimat i wojna. Każda z nich będzie zawierać oryginalne metadane zdjęcia, które pokazują jego lokalizację, godzinę i datę wykonania oraz sprzęt i ustawienia, których fotograf użył do zdjęcia.

Czytaj dalej.

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Nintendo Switch online i microSD bundle jest o połowę taniej na Amazon

Założyciel Signal Moxie Marlinspike odchodzi z funkcji CEO

Roku oferuje łatwy dostęp do telewizji na żywo z nowym hubem

Uber nie obsługuje już wywoływania jazdy za pośrednictwem Apple Watch

Klony “Wordle” przejmują App Store

Szybkie testy COVID będą wkrótce w pełni objęte ubezpieczeniem w USA

GM uznaje uprawnienia Kalifornii do ustalania własnych norm emisji z pojazdów

“Atak na Tytana” szykuje się do “Call of Duty”

“Assassin’ s Creed: The Ezio Collection ” wyrusza na Nintendo Switch 17 lutego

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.