The Morning After: najnowszy Dron DJI jest o kamerach

Najnowszy, technicznie imponujący (i drogi) Dron DJI jest tutaj. Porusza problemy z jakością wizualną, krótkim czasem lotu i uproszczonym doświadczeniem latania. Sądząc po recenzji redaktora Steve ‘ a Denta, jest to niesamowity dron, nawet jeśli brakowało niektórych funkcji podczas uruchamiania. Mavic 3 jest niezrównany, jeśli chodzi o jakość obrazu-więc to mówi, do kogo jest skierowany. To na pewno nie dla początkujących dyletantów, jak ja. Przeczytaj naszą pełną recenzję tutaj i upewnij się, aby obejrzeć naszą (wspaniały) recenzję, zbyt.

– Mat Smith

Obejrzyj kilka grafik koncepcyjnych i materiałów z RPG sci-fi.

Przed nami jeszcze mniej więcej rok Starfield rozpoczyna się na PC i Xbox Serii X/S, ale Bethesda wydała siedem minut Into the Starfield: the Endless Pursuit featurette, aby pokazać wiele grafik koncepcyjnych i zasobów prac w toku. Reżyser gry Todd Howard również zaproponował flirt. Powiedział Starfield ma ” dwa momenty wyjścia.”Wiele innych gier zazwyczaj ma tylko jedną z nich, w której gracz po raz pierwszy widzi przestrzeń otwartego świata. Spodziewaj się skoku z planety do galaktyki do wszechświata. Albo podróże w czasie. Nie wiem, OK?

“Te ataki są fałszywe i nie mają żadnej wiarygodności” – powiedział Administrator NASA Bill Nelson.

W 2018 roku astronauci na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zatkali 2 mm “dziurę”w pojeździe Sojuz MS-09, który zadokował ze stacją. Podczas gdy wyciek ciśnienia nigdy nie stanowił bezpośredniego zagrożenia dla osób na pokładzie, skłonił Rosję do wszczęcia dochodzenia w celu ustalenia, czy incydent był wynikiem sabotażu.

Roscosmos, Krajowa Agencja Kosmiczna, niedawno zakończyła sondę tego wydarzenia i wysłała wyniki do rosyjskich funkcjonariuszy organów ścigania, otwierając im drzwi do ogłoszenia zarzutów kryminalnych.

Czytaj dalej.

Concept XM to najmocniejszy samochód BMW M wprowadzony do produkcji.

BMW

BMW M, spółka zależna słynnego producenta samochodów zajmująca się pojazdami o wysokich osiągach, zaprezentowała swój drugi samodzielny model, ponad 40 lat po tym, jak M1 został po raz pierwszy sprzedany publiczności. Nowy pojazd to hybrydowy model o nazwie Concept XM. jest to najwyraźniej najmocniejszy samochód BMW M, jaki kiedykolwiek wszedł do produkcji seryjnej. Będzie korzystać z nowo opracowanego przez firmę systemu napędu hybrydowego M, który łączy silnik V8 z wysokowydajnym silnikiem elektrycznym. To da pojazdowi w pełni elektryczny Zasięg 80 km (50 mil). Seryjna wersja pojazdu-BMW XM-rozpocznie produkcję pod koniec 2022 roku.

Czytaj dalej.

Wykorzystano skan 3D oczodołu i skalibrowane kolorami zdjęcie zdrowego oka.

NHS

Po raz pierwszy pacjent został wyposażony w wysoce realistyczną protezę oka drukowaną w 3D. Steve Verze otrzymał wersję high-tech jako stały zamiennik jego tradycyjnej protezy oka. “To sprawia, że czuję się coraz pewniej”, powiedział On Demand News. “Jeśli nie mogę dostrzec różnicy, wiem, że inni ludzie nie zauważą różnicy.”

Wcześniej lekarze musieliby wykonać formę oczodołu, ale ten nowy proces obejmuje nieinwazyjne 2,4-sekundowe skanowanie za pomocą specjalnie zmodyfikowanego skanera okulistycznego, który zapewnia precyzyjny pomiar oczodołu. Dane te łączą się ze skalibrowanym kolorem obrazem zdrowego oka, który następnie jest replikowany w modelu druku 3D. Proteza Verze jest prekursorem nadchodzącego badania klinicznego, które oceni skuteczność oczu drukowanych 3D w porównaniu z tradycyjnymi, ręcznie robionymi oczami.

Czytaj dalej.

Podąża za innymi wybitnymi streamerami, takimi jak CourageJD, TimTheTatMan i DrLupo.

YouTube Gaming nadal łapie talent Twitcha, a najnowszym defektem jest “Ludwig” Ahgren. Ludwig jest najbardziej znany ze swojej maratońskiej sesji streamingowej, która pozwoliła mu pobić rekord Subskrybenta Twitcha w historii Ninja, ostatecznie trafiając 283 066 aktywnych subskrybentów.

Ludwig ujawnił informację w filmiku na Twitterze, który pokazał mu jadącego ze swoim menadżerem “szlam” w fioletowym samochodzie, który eksploduje po ich wyjściu. Następnie wskakuje do czerwonego modelu, doprowadzając do domu punkt, w którym opuszcza drużynę fioletową dla drużyny czerwonej. Schemat kolorów Twitcha jest fioletowy, podczas gdy YouTube jest, tak, czerwony.

Czytaj dalej.

Okazało się, że umowa ” może zaszkodzić użytkownikom mediów społecznościowych i brytyjskim reklamodawcom.’

Jak mówiono na początku tego tygodnia, brytyjski Urząd ds. konkurencji i rynków (CMA) nakazał Meta (Facebook) sprzedać Giphy, mówiąc, że umowa “może zaszkodzić użytkownikom mediów społecznościowych i brytyjskim reklamodawcom. Facebook Facebook Instagram, WhatsApp i WhatsApp. “okazało się, że transakcja zwiększy i tak już niesamowitą siłę rynkową mety, ograniczając dostęp innych platform do katalogu GIF-ów Giphy”, zwiększając ruch na stronach należących do Facebooka — Facebooku, WhatsApp i Instagramie.”

– Nie zgadzamy się z tą decyzją. Dokonujemy przeglądu decyzji i rozważamy wszystkie opcje, w tym odwołanie. Zarówno konsumenci, jak i Giphy czują się lepiej dzięki wsparciu naszej infrastruktury, talentu i zasobów”, powiedział Engadget rzecznik Meta.

Czytaj dalej.

Byli pracownicy stwierdzili, że polityka firmy jest wiążąca.

Byli inżynierowie Google Paul Duke, Rebecca Rivers i Sophie Waldman pozwali firmę za rzekome naruszenie segmentu “nie bądź zły” Kodeksu Postępowania firmy. Twierdzą, że Google zwolniło ich za organizowanie sprzeciwu pracowników wobec kontrowersyjnych projektów, takich jak praca z urzędami celnymi i ochroną granic. Pozew niekoniecznie doprowadzi do sztywnych kar. Google już zadomowiło się z Berlandem w sprawie jego odejścia.

Czytaj dalej.

 

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Formuła E mówi, że pojazd trzeciej generacji będzie najefektywniejszym samochodem wyścigowym na świecie

Żywe roboty oparte na komórkach mogą się rozmnażać

Twitter zakazuje udostępniania “prywatnych” zdjęć i filmów bez zgody

Jack Dorsey podjął największe problemy Twittera, ale pozostawia wiele wyzwań dla swojego następcy

Amazon nakazał ponowne przeprowadzenie kontrowersyjnych wyborów w Alabamie

Oferty Engadget: Samsung Galaxy Watch Active 2 spada do najniższego poziomu 149 dolarów

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.